samanlainen oikeus ryypätä kuin "Junkkerilla". Onko Hakkarainen esiintynyt parlamentissa humalassa niin kuin tuo ginin lipittäjä.
Hakkaraisella on
Anonyymi
6<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Totta kai on. Jos Teuvoa kiellettäisiin ryyppäämästä, se olisi Teuvon loppu. Mitään muutahan mies ei osaa tehdä. Eikä Halla-Aho kiellä, koska se söisi liikaa ääniä. Hakkarainen juo itsensä hengiltä vain kerätäkseen ääniä.
Pirullista toi eu touhu kun siellä pitää hengailla vihollisten kanssa. Niin se junkkerikin dokaa
https://m.youtube.com/watch?v=5Jl5Yq5HTWQ
Belgia ei ole edes maa, ja sieltä tulee kunnon juoppo johtamaan unionia.
Mihin nää kaikki vallanjanoset tyhjän toimittajat menis ilman unionia?
https://m.youtube.com/watch?v=y2sjlzn9BRs
suklaa sirpa ( kok) olis ollu maatalouslomittaja tai jotain.
Teuvo vaan kaipailee neukuaikoja takaisin. Onko puolueessa enemmänkin samanlaisia tahtotiloja.
Huhu kertoo et Teukka olis haastannu Junkerin ja sanonut olevansa viimeinen pöydässä istuja. Toisin kävi, Junkkeri oli liian kova luu Teukalle.
http://images.iimg.in/c/5243e418e4eed47ca10000d9-4-500-375-1380181033/funniest-drunken-people-around-the-world-5243e4182abac.img
Kaikilla meillä on oikeus juoda itsemme vaikka hengiltä. Se onkin ainoa mitä suomalaiset voi sallia.