Kerro edes tänne rehellisesti mitä minusta ajattelet

Jos se on muuten vaikeaa..
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Haluan sut ja vain sut.

Äänestä

Pelotat minua.

Äänestä
  • Levollisia unia.

    Äänestä

Ajattelin sinusta ensisilmäyksellä; OHO, mikä sieltä nyt tuli, eihän tuommoista ole olemassakaan! Toisella silmäyksellä olin umpirakastunut ja hups vaan kun jalat meni alta. Asia on tosi, tämä miehelle Tom, naiselta M.

Äänestä

Ristiriitaisesti ja epävarmasti ajattelen, haluaisin ajatella vain hyviä asioita hänestä, mut kokemukset viittaavat tuntemukseni vain omalta osaltani myönteisiksi. 😥

Äänestä
  • Puhut kuin poliitikot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos se on muuten vaikeaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu