Liikaa ohjeistusta - Katri sekaisin kuin seinäkello!

Puolueessa pitää päättää nyt heti, että vain yhden henkilön kautta oheistetaan Katria. Nyt kaikki "tukevat" häntä ja syöttävät erilaisia mielipiteitä sanottavaksi julkisuudessa. Vaikka kannatus laskee ei paniikkiin pidä sortua tällä tavalla. Puoluejohtaja on nuori, kokematon ja johdateltavissa oleva henkilö - ymmärtäkäämme!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pikaisesti on päätettävä kuka johtaa Katria. Itse kannatan, että Juha jatkaa.

Äänestä

Ottkaa johdot irti Sipistä

Äänestä
  • Ei ei ja ei. Nykyään kun osataan vaihtaa ihmisen sydän ja leikata hiukset, niin eikö joku Soten huippukirurgeista voisi vaihtaa valtiomies Sipilän ja hyttytyttö Kulmunin aivot keskenään, päikseen ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei ei ja ei. Nykyään kun osataan vaihtaa ihmisen sydän ja leikata hiukset, niin eikö joku Soten huippukirurgeista voisi vaihtaa valtiomies Sipilän ja hyttytyttö Kulmunin aivot keskenään, päikseen ?

    Martti Martti, ei saa olla ilkeä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Puolueessa pitää päättää nyt heti, että vain yhden henkilön kautta oheistetaan Katria. Nyt kaikki "tukevat" häntä ja syöttävät erilaisia mielipiteitä sanottavaksi julkisuudessa. Vaikka kannatus laskee ei paniikkiin pidä sortua tällä tavalla. Puoluejohtaja on nuori, kokematon ja johdateltavissa oleva henkilö - ymmärtäkäämme!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu