Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

avioparille nuortamiestä kolmen kimppaan

sinä 18 nuorimies jos haaveilet että pääset avioparin kanssa kolmenkimppaan niin nyt olis tarjolla pari nainen 38v 163/60 isot rinnat mies 49v 176/90 normi varustuksen omaava ollaan pk-alueelta rentoja himokkaita kokeilemaan kolmenkimppaa jos et ole ujo ni nyt pääset tosi toimiin. [email protected]
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onko liian myöhöistä? M18 kiinostaisi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sinä 18 nuorimies jos haaveilet että pääset avioparin kanssa kolmenkimppaan niin nyt olis tarjolla pari nainen 38v 163/60 isot rinnat mies 49v 176/90 normi varustuksen omaava ollaan pk-alueelta rentoja himokkaita kokeilemaan kolmenkimppaa jos et ole ujo ni nyt pääset tosi toimiin. [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu