pääkaupunki ja siellä ei ole kuin jotain mikropenis paskahousuja! Pelkäävät jotain feministejä eivätkä uskalla puolustaa miehisyyttään no sennyt ymmärtää nehän on jotain paskahousuja.
Helsinki on suomen
17
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Gallup: Paksunahkaisempia ovat helsinkiläiset vai maakuntalaiset miehisyyskysymyksessä?
- Anonyymi
Kaikki kauneimmat naiset ovat hakeutuneet Helsinkiin. Niitä voi tavata Helsinkiläisissä clubeissa ja yökerhoissa. Onneksi olen itse syntyperäinen Helsinkiläinen, enkä ole jumissa perintötilani kanssa maaseudulla talon, tilan, peltojen ja traktoreiden seassa ilman naista.
Aloittaja purkaa frustraatioitaan ja naisettomuuttaan, sekä tietää kuinka kaikki naiset ovat keskittyneet Helsinkiin.
Myy se perintötilasi ja tule Helsingin keskustaan yksiöön asumaan. Voit jopa löytää naisenkin, niin ei enää tarvitse stadilaisia kadehtia.- Anonyymi
Onko palstalla havaittavissa kommentoijan mielestä tiettyä herkkyyttä miehisessä diskurssissa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko palstalla havaittavissa kommentoijan mielestä tiettyä herkkyyttä miehisessä diskurssissa?
Havaittavissa on aloittajaa tarkasteltaessa psykologisia ongelmia, joihin aloittajan kannattaisi hakea apua, ennenkuin alkaa vahingoittaa itseään.
On selvää että naisettomuus painaa, ja seuraava askel tällaisten tapausten suhteen taitaa ikävä kyllä olla itsemurhatapaukset.
Aloittajan kannattaa hakeutua hoitoa saamaan. Lääkitys voi auttaa mielialaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Havaittavissa on aloittajaa tarkasteltaessa psykologisia ongelmia, joihin aloittajan kannattaisi hakea apua, ennenkuin alkaa vahingoittaa itseään.
On selvää että naisettomuus painaa, ja seuraava askel tällaisten tapausten suhteen taitaa ikävä kyllä olla itsemurhatapaukset.
Aloittajan kannattaa hakeutua hoitoa saamaan. Lääkitys voi auttaa mielialaan.Voitte olla oikeassa siinä. Mielenkiintoista verbaalinen herkkyys miehisyyskysymyksessä.
- Anonyymi
Mitä sillä kauneudella, jos päässänei oo muuta, ku höttöä! Kai niitä kerran voi panna jos pistää ensin suukapulan!
- Anonyymi
Espoossa asuvana entisenä lapinmiehenä täytyy kyllä sanoa, että oot täysin oikeassa!
Kerran törmäsin helsingin baarissa hurjan näköseen parrakkaaseen kaveriin, joka siinä sitten innokkaana kertoikin suunnilleen kuuntelevansa humppaa ja etsivänsä herkkäsieluista kettutyttöä rinnalleen yöelämästä.
Sanoin kaverille, että ajahan tuo hurja parta helvettiin! Kyllä pitää oikeasti olla mies, että roudaripartaa kasvattaa. Kaveri siinä pillahti samantien itkuun ja juoksi ulos baarista. :D
Että semmosia miehiä! - Anonyymi
helsingissä ei ole miehiä ne pelkää feministejä ja ovat sen takia vaikka valmiita nussimaan samaa sukupuolta! Ei niistä miehiksi ole säälittäviä paskakasoja ovat!
- Anonyymi
helsingissä "miehet" nussii toisia perseenreikään hyh hyh hyi vittu!
- Anonyymi
Koko eteläsuomi on persereikä ja ilman pohjanmaata ne puhuisi nyt ryssänkieltä!
- Anonyymi
Pohjanmaalaisethan kuuluivat tunnetusti käpykaartiin. Luikkivat karkuun, nysväsivät Jurvassa eivätkä edes luovuttaneet maitaan evakoille.
- Anonyymi
On se hyvä, että kaikki valuu sinne.
- Anonyymi
Itä- helsinki on todella kaunista naista ostareissa pullollaan.
https://mvlehti.net/2015/07/14/itakeskus-tanapaivana-video/- Anonyymi
Siksihän se juuri kehui niitä naisia kauniiksi, kyllä siinä vaalealla homolla seisoo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siksihän se juuri kehui niitä naisia kauniiksi, kyllä siinä vaalealla homolla seisoo.
helsingissä ei naisia ole sielä on jotain huume nistejä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siksihän se juuri kehui niitä naisia kauniiksi, kyllä siinä vaalealla homolla seisoo.
Kyllähän sen on pakko olla nainen jos sillä on kaapu päällä ja vain silmät näkyy! Jopa helsinkiläinen mies innostuu noista kaapuakoista! Vähän vaan nostaa kaapua takaapäin ja kuvittelee mielessään teinipojaksi, niin kät aivan miehestä!
- Anonyymi
Kauniilla naisilla on tavoitteita, ja keskellä päivää ovat tietenkin TÖISSÄ. Videolla oli kuvattuna ulkomaalaistyöttömiä, mutta ostarin väärällä parkkipaikalla. Ostarin toisella parkkipaikalla voidaan nähdä näiden työttömien 10 lapsisten "perheen isien" premium autoja, joita ostari on pullollaan. SINUN verelläsi vuodatettuja. SINUN rahoillasi maksettuja.
10 lasta ja taivaat aukenee. Luukut antavat autot, ja tietenkin vain uudet kelpaavat. Kuten lastenvaunujenkin suhteen. Mistään eivät itse tietenkään maksa mitään... kun on se taikaseinä johon KELA ja SOSSU pumppaa rahaa...
Kauniit naiset tapaatte yöelämässä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15111359
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485413Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p424296Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska372701Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1041623Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?901473Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311406