Jos isis-morsiamet menivät kalifaattiin sitoutuneina synnyttämään mahdollisimman monta lasta turvatakseen isiksen sotilaallisen toimintakyvyn niin voisiko tällöin todeta äitien syyllistyneen terrorismin tukemiseen?
Synnyttäminen terrorismin tukemista?
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Terroristien tuottaminen on terrorismia tukevaa toimintaa.
- Anonyymi
Horoperseluuskaterroristit pysykööt paratiisissaan.
- Anonyymi
No nyt osuit just asian ytimmeen hyvä !
- Anonyymi
Sama taktiikka, kun natsi Saksassa valtion siittolat on noilla ISIS terroristeillä.
- Anonyymi
Todisteita on turha yrittää saada. Nainen voi aina sanoa, että meni sinne pakotettuna ja uhattuna, eli on itsekin terrorismin uhri. Ja kaikki kaulankatkaisut teki pelastaakseen lastensa hengen. Suomessa todistusvastuu on syyttäjällä. Tehtävä on lähes mahdoton, jos nainen ei tunnusta syyllisyyttä. Hänet joudutaan laskemaan vapaaksi tässä sivistysyhteiskunnassa. Lisäksi hän saattaa esittää mojovat korvausvaatimukset.
- Anonyymi
Pakotettiin hankkimaan lapsia eri ukkojen kanssa kun yksi kuoli niin seuraava siittäjä oli jo jonossa?
Suomessakin noilla islamiin kääntyneillä kaikkialla on ollut usea islamilainen siittäjä.
Islamilaisilla ja joillakin suomalaisilla ryhmillä on sellainen oppi että lapsilla saa valtaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pakotettiin hankkimaan lapsia eri ukkojen kanssa kun yksi kuoli niin seuraava siittäjä oli jo jonossa?
Suomessakin noilla islamiin kääntyneillä kaikkialla on ollut usea islamilainen siittäjä.
Islamilaisilla ja joillakin suomalaisilla ryhmillä on sellainen oppi että lapsilla saa valtaa.Suomessa miehellä voi olla monta vaimoa, joilla kaikilla on monta lasta. Yhteiskunta maksaa tyhmyyttään näille ns. yksinhuoltajaäideille hirmuiset korvaukset. Ketään viranomaista ei kiinnosta, vaikka lapsia syntyy näille koko ajan lisää.
- Anonyymi
Kuinka monta imaamia on itse osallistuneet heidän määrimiinsä
itsemurha iskuihin?
Ei kukaan koska he eivät itsekään usko omaan jumalaansa he haluavat vaan manipuloida kansaansa ja jä jäädä itse henkiin pommitusten jäliltä?
Nämä imaamit ovat pelkureita mutta mikäli heidät tuotaisiin suomeen?
He pääsisivät ehdonalaiseen ”rikokseen yllyttämisestä”.
Mikäli heidät palautettaisiin ruotsiin
He saisivat 15 vuotta samasta rikoksesta.
Antti Häkkäsen suostumuksesta suomessa ei edelleenkään anneta NettoTuomioita?!!!1
Eli muslimi saa edelleen suomen oikeuslaitoksen nojalla
raiskata lapsia ja mikäli he ovat syyllistyneet samaan
rikokseen aiemmin se alentaa heidän tuomioitaan??!!!
Tästä johdosta en äänestä enkä tule koskaan äänestämään. - Anonyymi
Hyvä kuitenkin, että aloitat avauksen sanalla jos.
- Anonyymi
..Israelissa muslimit tekevät tuota "taistelua". Hamas on mm. kehoittanut tekemään lapsia joilla estetään Israelin rauhanomainen elämä. Joten kakki tällaiset hulluudetkin on huomioitava..
- Anonyymi
Suomen poliitikot ovat hyvin lyhytnäköisiä eivät vaan osaa ajatella tekojensa seurauksia kymmeniä vuosia eteenpäin.
Jos ja kun Suomeen otetaan vahvasti isisiin sitoutuneita naisia joiden velvollisuutena on ollut synnyttää uusia sotilaita terroristijärjestölle niin selvää on että Suomessa toiminta jatkuu yhä paremmissa olosuhteissa ja ajan mittaan terroristijärjestö taas vahvistuu. - Anonyymi
Pesevät käsiään ja hokevat kuin kulttilauma tuota lapsi etu edellä hokemaansa. Outoa ettei edes sisäministeri virkansa puolesta avaa suutansa, ai mut, sehän onkin samaa kulttia, sen syvintä olemusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m2725380- 704956
Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1234365Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484066- 513820
Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363707- 413408
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo863086Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv662949Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu232688