Ruotsissa sotaharjoitukset 2020

Onkohan jo liian myöhäistä laumat ottaneet mälmö tukholmala haltuunsa eikä muilla asiaa ole rikaste alueelle
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Turha itkeä enää kun huonot on housuissa. Niilta jengeiltä olisi pitänyt ottaa heti kättelyssä luulot pois. Ei muuta kuin on vain sopeuduttu itse jokapäiväiseen väkivaltaan ja hyssytelty maahanmuuttajien tekosia, salattu kaikin keinoin niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onkohan jo liian myöhäistä laumat ottaneet mälmö tukholmala haltuunsa eikä muilla asiaa ole rikaste alueelle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu