Intia muslimit

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiinassa muslimit pakkokoulutuksessa vai miten se meni?

mitä muslimit tekee joka maassa kun erityistoimia pitää olla?

Äänestä

intia on ihan oikeassa

kristittyjä vainotaa kaikissa muslimimaissa
erityisesti pakistanissa jossa he ovat orjan asemassa ja voidaan tappaa silmää räpäyttämättä

he tarvitsevat turvapaikka

Äänestä
  • Niin, minulla tästä tuli heti mieleen Asia Bibin tapaus.

    Äänestä

Huomatkaa kuinka taas valtamedia on huolestunut vain muslimien kohtelusta!?

Todellakin islamista on kehittynyt länsimaiden vasurieliittien ja niiden medioiden rälssiuskonto.

Miksi? Koska islam tulee syrjäyttämään kristinuskon, joka on valkoisten kansojen uskonto. Ainakin siihen kovasti pyritään!

Länsimaiden vasurieliitit ovat todellisia vitsauksia. Pahempaa kuin rutto...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/70432a01-9abb-43fd-872d-21ce496a1ebd

kukaan halua maahan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu