Poliisin oikeus pamputtaa järjestyshäiriötä aiheuttavia vasemmistolaisia täytyy palauttaa! Heillä ei ole mitään kunnioitusta koska oikeus käyttää väkivaltaa on poistettu näiden humaanien ja pehmeiden liberaali arvojen kautta jotta pääsevät kumoamaan oikeusvaltiomme.
Pamppua vasemmistolle!
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Poliisi pamputtaa aloittajaa kun hän oikein nätisti pyytää...
Tässä persut pamputtavat itseään:
https://twitter.com/jodud33
Sinä olet se järjestyshäiriö. Me ei haluta tuntea sua. Eikö mene jakeluun?
Persut näyttävät hermostuvat itkupotkuraivoon asti, kylläpäs kuumentuvat.
Eiku sun pitää mennä pois häiriköimästä ja aiheuttamasta järjestyshäiriötä. Sinä särjet yhteiskuntarauhaa
Pippurisumutin ja sähkötainnutin ovat myös käteviä likaisen rähisevän hipin karkoittamiseen
Jaa, että persut tykkää tuollaisesta S&M meiningistä pamputtaessaan toisiaan?
Ovatko nämä mestari jussin ajatuksia?
Viestiketjusta päätellen suvakologian tonttu on taas karannut suljetulta.
Onko suvakologia mestarin itsensä kehittämä tieteenala, ja onko Mestari siis sitä mieltä että vasemmistolaisia pitäisi pamputtaa?
Sitä sinun pitää kysyä itseltään suvakologian tontulta. Mutta älä ylläty, jos hän käskee sinun suksia helvettiin. Jos katsot tätä samaista vietiketjua uudelleen, niin kyllä takuulla huomaat, kenestä on kyse.
Eikös tämä sama tyyppi esiintynyt aiemmin "Suvakologian tohtorin" rekisteröidyllä nikillä ja väittänyt väitelleensä aiheesta tohtoriksi Las Vegasin yliopistossa?
Mutta mestarihan mielisi pamputtaa ainakin homoja. Entä Sebu, antaako mestari Tynkkyselle nyt pamppua?
Vähempiarvoitset joutaa pamputettaviksi ennen kaasuttamista.
Keitä ovat mielestäsi tälläiset vähempiarvoiset?
Persumaista, Gestapo-tyyliä mustalla nahkavaatetuksella ja kumipampulla tyyliteltynä? Melkein kuin Tom of Finlandia?