Oli kohtalo ja olit kohtaloni

Tarkoittaen saavuttamamatonta haaveen päämäärää, joka oli jo päätetty.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi se päätettiin jo? Voisio siitä vielä joustaa ja siirtää päämäärää tulevaisuuteen?

Äänestä

Kuka sen päätti?

Äänestä
  • Oppositio...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oppositio...

    Nyt nyt. Stoppp!!! Kyllä ei ole vielä päätetty.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oppositio...

    Kaatuiko hallitus täh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tarkoittaen saavuttamamatonta haaveen päämäärää, joka oli jo päätetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu