"Kymmenvuotias poika al-Hol leirillä oli uhannut teloittaa britti toimittajan".
Ja nyt Suomen hallitus aikoo tuoda kaikki Al-holin leirin lapset Suomeen. Niitä on kymmeniä, ellei satoja tuhansia.
Kyllä ei auta muu kuin Perussuomalaispuolueen julistaminen ainoaksi sallituksi puolueeksi Suomessa ja natojäsenyys Suuren Mestarimme Jussi halla-ahon tahdon mukaisesti.
Tähän varmasti yhtyy jokainen Suomen suurimman puolueen, Perussuomalaisten, kannattaja. Jos ei yhdy, voitanee harkita "erityisiä syitä" sellaisen perussuomalaisen eliminoimiseen.
ps. Natomaahan ei ole koskaan hyökätty.
Katsokaa tätä!
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Unelmaa on tulossa...
- Anonyymi
Heidät on kasvatettu seuraavaksi jihadistien sukupolveksi.
- Anonyymi
Tällaista se tulee täälläkin olemaan.
- Anonyymi
linkki?
- Anonyymi
tämä on niitä persujen valeuutisia. persuthan niitä vain tekevät. jopa väärennettyjä videoklippejäkin tekevät. persuedustajillahan on 25% rikostausta, ei ihme että ovat sotkeutuneet feikkiuutisointeihinsakin.
- Anonyymi
Mää taas luin MV-tiedottaa aviisista, että se oli kolmevuotias se poika.
- Anonyymi
Joku persu kohta laittaa vielä paremmaksi ja sanoo, ettei se ollut vielä syntynytkään se poika.
En ihmettelisi yhtään, huomoiden persujen ajatusmaailman ja järjenjuoksun tason. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joku persu kohta laittaa vielä paremmaksi ja sanoo, ettei se ollut vielä syntynytkään se poika.
En ihmettelisi yhtään, huomoiden persujen ajatusmaailman ja järjenjuoksun tason.Kaksi orpolasta saa persut suunniltaan. Nyt Odinin soturit ja muut persut valmiuteen. Onko kriisiapua jo järjestetty persuille?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p555685Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "742834Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella192058No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol401905Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1611819- 181781
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5153881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome191161Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy821145Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah66965