Mielensäpahoittajien meuhkaaminen sen kuin pahenee. Enää ei saa puhua biologiasta faktoina, vaan pitää hylätä biologiset faktat ja omaksua mielensäpahoittajien luoma keinotodellisuus.
https://yle.fi/uutiset/3-11128840
https://yle.fi/uutiset/3-11128840
Vastaukset 3
Vanhimmat
Rohkea nainen.
Ja transfobia, luuleeko joku, että realistit tai kristityt pelkäävät trans-ihmisiä? Aina ympätään tämä fobia näihin mukaan, kun jotain mieltä ei saa olla.
Aivan kuin kommunismia, epärealinen aate, johon on kuitenkin pakko uskoa ja olla fanaattinen.
Nyt syytetään fundamentalistiksi, jos tiedostat biologiset faktat kahdesta sukupuolesta. Fundamentalistiakin käytetään haukkumasanana. Silti maahan oteta laumoittain muslimifundamentalisteja, jotka varmaan teloittaisivat kaikki trans-sekoilijat.
Viherpunikki täyttää lomakkeen kohdan sukupuolesta vaikkapa näin:
Sukupuoli:
1. Mies
2.Nainen
3. Muu, mikä? Juomapullo, transgeeninen.
Vai että oikein vaarantaa tuon yhteisön "endangers ...... community" Mahtaa olla mahtava täti, kun on noin suuri valta!