No niin. Kakit on jo housuissa ja mokattu on.
Liityin vedonlyöntisivulle ja yritin omilla korteilla lisätä tilille rahaa ja ei onnistunut.
Anoin sitten kaverille kaksisataa käteisenä ja hänen kortilla laitettiin minun tilille rahaa.
(Huom hän on samalla kortilla myös laittanut omalle saman yrityksen sivulle rahaa ja nostanut pois voittoja)
No minä poika pelasin ja voitin tuplasti enemmän rahaa.
Nyt nettivedonlyönti sivulla on 400 euroa.
Tämän jälkeen lisäsin omalla kortilla sinne muutaman kympin.
Yritin sitten nostaa rahoja pois ja ei onnistu.
ne vaatii nyt sen ensimmäisen kaverini kortin tietoja?
Miten kannattaa toimia?
Onko mahdollisuuksia saada voittoja itselle tai edes talletettuja rahoja? Tai voiko kaverini saada edes talletetut rahat hänen kortilleen?
kiitän!
Kaverin kortilla pelaaminen
Anonyymi
2
188
Vastaukset
- Anonyymi
Tilisi suljetaan/mitätöidään jahka huijaus paljastuu. Maailmassa ei ole sellaisia lakimiehiä jotka voisivat pientä huijaria auttaa kun vastassa on jättiläishuijarifirmat.
- Anonyymi
Olisin tarjonnut MuchBetter palvelua 100% parempi kun srillit ym.
Ilmoittele kortti ja maksut ja palautukset yhdestä paikasta ja mikä vielä saat lähimaksu avainperä jolla saat lähimaksuja tehdä tai jopa ostaa älykellon jos halua ei pakkoa.
oon facessa ryhmässä fintech edut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741