Mitä kävi? Missä? Milloin? Kertokaa ikä ja sukupuolenne
Oletteko paskoneet aikuisiällä housuun?
8
417
Vastaukset
- Anonyymi
Housuun asti ei ole ikinä mennyt paitsi pissat kerran, mutta muutaman kerran on kyllä paskat ollu lähellä ja muistan ne kerrat erittäin hyvin.
Tuorein tapahtui viime kuussa kun olin herännyt ajoissa ja ajattelin lähteä lenkille pitkästä aikaa. Join pari kuppia kahvia jostain kumman syystä vaikka mulle tulee yleensä paskahätä kahvista. Jo kotiovelta lähdössä tuntui pientä hätää, mutta ajattelin sen menevän ohi. Siinä kun olin sen kilometrin hölkännyt tajusin että jos en NYT löydä veskiä niin sitten on liejut housussa. Onneksi olin pururadalla niin juoksin pusikkoon ja päristelin paskat sinne - Anonyymi
Noin viikko sitten töissä päätin viedä roskat, että pääsisin ulos piereskelemään. Tajusin kuitenkin, ettei enää tulekaan ilmaa vaan oli kauhea hätä. En yleensä tykkää käydä siihen aikaan vessassa, koska työpaikan vessakoppia ei saa kunnolla lukkoon, mutta silloin tajusin, että on pakko mennä. Kannoin kuitenkin ensin roskapussit, kun en kehdannut jättää niitä, ja kun nostin erittäin painavan biojätesäkin maasta horjahdin, en ehtinyt ristiä jalkoja ja paskansin housuuni, ensimmäistä kertaa aikuisena. Pari kertaa oon tänä vuonna ollut töissä jalat ristissä, mutta silloin sain pidätettyä. Yleensä oon töissä löysissä boksereissa mutta juuri tuona päivänä en, mikä oli kyllä käsittämätön tuuri. Olen 39.
- Anonyymi
Vatsa löröllä bussissa. Olin tulossa kotiin bussilla kun meni housuun kesken matkan. Vessa oli rikki
- Anonyymi
Kaverin maitoon kaadettiin Levolacia lounaalla, sit tämä lähti paahtaan motaria.. Kehu jälkeenpäin, et pötsi meni kuralle ja asvaltti kastui plöröstä..
- Anonyymi
Joo
- Anonyymi
Joo kerran ostin lidistä kaksi pitsaa, ensimmäinen tuli niin nopeasti läpi etten ehtinyt pytylle. Toista en sitten kokeillut!
- Anonyymi
Ostin lidlistä kääretorttua ja sit seisoin koton ja söin sitä vähän sit otin hörpyn kahvia. ihan pikkuhetken päästä kuuluu mahasta ihme ääni ja tuli housuun.. xD en oo sen jälkeen ostanu kääretorttua sielt mut tarvis taas joskus.
- Anonyymi
Halpaa olutta kun kittaa muutaman päivän, eikä syö kunnolla, niin sitten kurat rysähtelee housuun, vähintään kerran viikossa lotisee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit735834KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2624671Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202578Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei282493Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT871530Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro111393- 1051337
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1281296seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1071238Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu191191