Moikka !
Olisiko kellään hiukan nuorenmalla naisella halua kokeilla vähän vanhempaa miestä? Itse olen 56 vuotias ja normaali vartaloinen ja seurustelen , nykyinen kumppani on aika tukeva joten saisit olla normi vartaloinen. Huom. Ei alaikäisiä.
Olisiko kellään hiukan nuorenmalla naisella halua kokeilla vähän vanhempaa miestä? Itse olen 56 vuotias ja normaali vartaloinen ja seurustelen , nykyinen kumppani on aika tukeva joten saisit olla normi vartaloinen. Huom. Ei alaikäisiä.
Vastaukset 18
Vanhimmat
IDIOOTTI! Jos se ihminen joka sinulla on, niin ei ole hyvä, niin miksi sitten etsit muuta. Ja sinun ikäinen ei koskaan tarvi enää 20v ikäisiä!
Nettikiusaaja
En nyt jhan parikymppistä, jo 25 vuotiaskin kelpaa, onhan sekin jo täysikäinen ja tietää elämästä ja yms jotain. T. keskustelun aloittaja.
Haluaisin+kokea+mut+luottamus+100%+t.+26v
moikka...olen+parivuotta+aloittajaa+vanhempi+ja+myös+kiinnostunut+nuoremmista+naisista.
luottamus+100%[email protected]
Kiinnostaa+ja+on+100%+luottamus.++t.+keskustelun+aloittaja.
Olen Uudeltamaalta. t. keskustelun aloittaja.
Hieno ulostulo sinulta. T. Keskustelun aloittaja.
Käy sinunkin ikäinen sisälleni työntäminen...
Eikö tämä ole ketään kiinnostava aihe ? t. Keskustelun aloittaja.
Ehkä oli liian paha keskustelun aloitus . :-(
Erkki saatana, olen epäillyt jo pidemmän aikaa että sinä kyttäät vierasta vittua. Vai ei minun paksun ämmän pillu enää kiinnosta, se meni kuule Erkki nyt lusikat jakoon ja minä muutan nuoremman kaverin luokse jonka kanssa olen jo pitempään touhunnut kun sinulla ei oikein ole tuo lerppakulli toiminut. Hyvästi. Terveisin vaimosi.
Kyllä se mun vehe vielä toimii. :-)
Täällä olisi yksi pillu sulle nyt...panen panaanilla...
Miksei....pilluni on nyt sulle märkänä.
Sehän on kiva kuulla tulitko just suihkusta ?
Kyllä.. Mistä arvasit?
Aattelin kun on märkänä ;-)