Hyökkäys Yhdysvaltoja vastaan !

Anonyymi

Eu lehdestä luin että Yhdysvalloissa on ilkeä, itsekäs ja omaan napaan tuijottava presidentti !!

Joko kaupungin luottamuselimet ovat aloittaneet kaupunginjohtajan erottamisprosessin ?

3

181

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ai se, jolla on muniin asti ulottuva punainen kravatti. Sen takia Hangon tulos sakkaa ja envi vuosi on huonompi. Ulkopuolisten syyttely on syvältä. Kaupunginjohtaja iloitsee, kun hotellin rakentaminen alkaa. Missä, minkä hotellin?

      • Anonyymi

        Saatan olla väärässä kun epäilen kaupunginjohtajan edistävän omia hankkeita esiintymällä maailmanpelastajana Gretan rinnalla arvostelemalla ja kiusaamalla yleistä kusitolppaa ja suvaitsevaiston hyväksymää helppoa kohdetta.

        Noh, jos vappupuheessa hän nimittelee Kiinan Presidenttiä sadistiseksi diktaattoriksi Hong Kongin tapahtumien ja Uiguurivähemmistön vainojen takia niin olen valmis pyytämään epäilyksiäni anteeksi.

        Odotan että Juhannuksen paikkeilla Putin saa myös kuulla kunniansa Krimin valtauksesta sekä Hollantilaisen matkustajakoneen alas ampumiseta...


    • Anonyymi

      Muiden syyttelyllä viedään tarkoituksellisesti tai epävarmuuttaan huomio sisäisistä omista ongelmista muualle. Omien kovistelulla kitketään sisäinen kitka pois. Hangon asiat ovat omissa käsissä. Organisaatiossa johtaja aina vastaa.

      Perussääntö: kun näytetään toista etusormella, niin kolme sormea näyttää itseä kohti ja yksi taivaaseen. Se on avunhuuto hädässä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      37
      5126
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      82
      3646
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      40
      3062
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      3005
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      10
      2946
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2363
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1848
    8. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      1790
    9. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      141
      1733
    10. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1731
    Aihe