Perussuomalaisten vahvimmat kannatusalueet

löytyvät sieltä missä naisten osuus väestöstä on romahtanut, tänään julkaistun tutkimuksen mukaan. Peräkamariin ei mahdu määräänsä enempää aikamiespoikia. Johonakin pitää henkseleitänsä paukutella.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yksinäiset miehet purkavat enerkiaansa monin tavoin.

Äänestä

Tosiasia. Merkittävä osa kannattajista on perökammarin poikia ja elämään yleensä vittuuntuneita.

Äänestä

Ei nyt lähde persuutus oikein lentoon ei niinku irtoo, aika vaikeeta kun perä ja kammari hoetaan ja sitten lässähtää koko juttu ;)

Äänestä
  • Ei muuta kun vanha Jallu käteen ja purkki Tummelia. Kyllä se siitä lähtee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

löytyvät sieltä missä naisten osuus väestöstä on romahtanut, tänään julkaistun tutkimuksen mukaan. Peräkamariin ei mahdu määräänsä enempää aikamiespoikia. Johonakin pitää henkseleitänsä paukutella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu