Onko sulla ikävä mua. Kerro alle.
Heippa nainen!
Anonyymi
2859
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
On.
On ja sen tiedätkin
En kerro. Tai no häntä on kova ikävä.
Ystäviä aina eli tottakai on.
on, J miestä. A nainen kaipaa.
Hyvät Uudet Vuodet J mies ihana.
On ja kauemmin kuin puoli minuuttia...
: )
On ikävä 🤗
Ei mulla ole ikävä ketään. Oikeastaan parempaa oloa on ikävä. Nyt kun vuosi vaihtuu, on hyvä taitekohta nollata kaikki asiat. Päästää irti sellaisista ajatuksista, mitkä jotenkin rasittaa mieltä, tai ovat pakonomaisia. On sen verran tullut tiedostettua jo, että vanhat keinot on käytetty ja ihmiset jotka olen tavannut on ehkä syytäkin jättää taakse. Ja tarkoitan vastakkaista sukupuolta näillä.
Menneet on menneitä, kipuja vielä on, mutta ymmärrys myös siitä ettei niiden asioiden kanssa kannata enää kamppailla. Tältä vuodelta en odota parisuhdetta, tai päätä huimaavia tunteita. Sen sijaan mielentasapainoa toivon ja ilon aiheita etsin. Ilonpäiviä jokaisen tallaajan elämään toivotan :)
Ei. Tein tietoisen päätökseni sekä irtioton. Kaikki on hyvin joten ei kannata tuhlata aikaa minuun. Kiitos tähän astisesta. Jatka hyvillä mielin ilman minun huomioonottamistani. Käytä sekin energiasi hyödyllisempään. Kaikki on oikein hyvin ja balanssissa. Kiitos kaikesta!
Vaikea sanoa kun ei ole mitään tunnisteita, mutta häntä on kyllä kova ikävä.
Olisi ollut, mutta et halunnut oikeasti :(
Olisihan se helppoa kun ikävän saisi pois napista vääntämällä tai päättämällä. Ei se vaan toimi niin. Täällä ollaan ja eikä ikävän kanssa auta kuin oppia tulemaan toimeen. Ei ikävä ahdista tai itketä, se on enemmän haikeutta ja valvottaa. Ikävä kertoo tunteista.
Mites sulla, onko sulla ikävä? S
Joo mitta kun minä olenkin ikävöinyt jo 10 vuotta niin alkoi jo riittämään ja muutama viikko sitten tein ihan tietoisen ratkaisun että se loppuu nyt. Ei oikein ole miuta kuin helpotus. Ei vaan enää jaksanut. Paukut loppu.
Mitäs paukkuja sinulla oli käytössäsi? Sivusta.
Ei sellaista ikävää. Omin tämän, kun olen pienessä tonickissa :) :D Olen jossain kaukana, ja minua viedään, mikä ei ole ihan normaalia :D Elämäni ensimmäistä kertaa viedään kuin pässiänarussa... :D ja minä vain vikisen.... :)
Ranskalainen kaulusinnappi (ankkurinappi...)
Tällä S-naisella ei ole ikävä ketään. Ikävöinti on turhaa. No, joskus ikävöin entistä energistä ja nuorempaa itseäni.
Kukaan nainen ei kirjoita tällaisia.
Epäilen.........
Ilman luottamusta ja uskoa ei ole tulevaisuutta.
Ikävöin niin paljon mutta olen yksin sen ikävän kanssa. Sen pituudesta en voi tietää, loppuuko ikinä. Vain aika näyttää.
Enpä juuri.
Olenko näin antanut ymmärtää aiemmin? Käyttäytynyt näin, en taida olla? Lähestynyt tai lähentynyt en ainakaan ole. En tiedä, mitä odottaa voi, ku ei tunne toista kunnolla?
Sinua ei ole mutta häntä on. Ei hän täällä huutele.
Olikko kävelyllä meijän pihassa aamupäivällä?
Multihonaaja-ap valitsee sitten mieleisensä...
On yhtä miestä ikävä, yksipuolisesti.:(
On ja kova ikävä onkin 💕☺️Varmaan itkisin taas,kun yhteyttä ottasi hän taas.Viimeksi tuli itkettyä vuolaasti.