missä oli raketit. Pari tyyppiä laittanut kumpparit vääriin jalkoihin ja puhalteli sorsa pilliin ? Oli vähä omituinen show
Uusi vuosi
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko karvalakki väärinpäin pääs ja hampahat mustattu
- Anonyymi
Kiitos kun tulit katsomaan.
- Anonyymi
Totta, eipä hirveemmin paukuteltu. Ennen aikoihin oli eri meininki, viikon kuului ja näkyi. Kai se on se ilmastointilaitteen muutos vaikuttanu tähänkin.
- Anonyymi
Maailma muuttuu ja sivistyy. Ensi vuonna tuskin missään paukutellaan näitä rakettia. Aivan järjetöntä hommaa, ajatelkaa koiria, sairaita ja vanhuksia, jotka haluavat elää rauhassa.
Jotkut typerykset ampuvat Kiinasta tuotuja raketteja ja aiheuttavat ilmaston pilaantumisen.
Nytkin 5°C plussalla ja vettä sataa kuin syyskuussa. On jo aika tajuta mitä maailmassa tapahtuu ja minkälaisen maailman jätämme lapsillemme, jättäkäämme siis kaikki turha pois, joka vain saastuttaa ja pilaa ilmastoamme. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Maailma muuttuu ja sivistyy. Ensi vuonna tuskin missään paukutellaan näitä rakettia. Aivan järjetöntä hommaa, ajatelkaa koiria, sairaita ja vanhuksia, jotka haluavat elää rauhassa.
Jotkut typerykset ampuvat Kiinasta tuotuja raketteja ja aiheuttavat ilmaston pilaantumisen.
Nytkin 5°C plussalla ja vettä sataa kuin syyskuussa. On jo aika tajuta mitä maailmassa tapahtuu ja minkälaisen maailman jätämme lapsillemme, jättäkäämme siis kaikki turha pois, joka vain saastuttaa ja pilaa ilmastoamme.1974 jouluna ja uutenavuotena oli samanlainen keli joten ei mitään uutta ilmastollisesti oo tapahtunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671613
- 104941
- 75753
- 51645
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17628ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m163501Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429
