Paavi hakkaa naisia!

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saiko joku selvää mitä nainen sanoi paaville?

Äänestä

Paavi on entinen yökerhon portsari ja olikin kuulemma kovaotteinen joten taitaa vielä vietti vetää siihen suuntaan.

Äänestä

Paavi käy päreillä kuten kunnon ilmastonsuojelija aina.

Äänestä

Paavi supatti kansalle ja pikkupojilleen että isänmaallisuus on kitkettävä joka maasta.Maat, jotka ovat rakentaneet oman hyvinvointinsa lumen ja jään keskelle tuhansien vuosien raskaalla työllä, tulee ottaa afrikasta elättejä ja raiskaajia, kuten myös lähi-idästä.(muuten rasisti)
Omalla työllään kehityksensä hedelmät saavuttaneet hyvinvointimaat ovat paavin mielestä itsekkäitä, lahjat kuuluu kaikille!

Näissä maissa on euroopan miljoonat tulevat uudis-väestönvaihtajat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/1a321748-6953-439a-a53e-409cd4705f3a

Sellainen luuseri tällä kertaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu