Näin itsensäpaljastajan!!

Näin eilen peltolammin alueella lenkillä ollessani miehen runkkaamassa tien varressa.
Oletteko muut nähneet Tampereella itsensäpaljastelijoita?
2274
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Katso muualle, ei ongelmaa

1Äänestä

Oli varmaan sama joka kantoi käsissään talvipalttoota.

1Äänestä
  • Sehän lämmitteli käsiään.

    1Äänestä

Olen nähnyt itseni run kkaavan tien varressa ja monesti.
Eilenkin olin ja vemputtelin oikeen huolella.

1Äänestä
  • Tais olla se palomies nokialta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tais olla se palomies nokialta.

    Se on se ukko läähättäjä puhelimessa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tais olla se palomies nokialta.

    Se on se ukko läähättäjä puhelimessa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tais olla se palomies nokialta.

    meidän isä
    no ei tasa o

    Äänestä

Käteenvetelyssä ei ole mitää ihmeellistä ja kummallista. Lihapala liikkuu kädessä, miksimsiitä pitää raportoida tänne?

Äänestä

Käteen vetely on aivan normaalia.

Äänestä
  • no mä tuun sit taas kasilta moi

    Äänestä

Aloittaja kiihottui miehenä.

Äänestä

Missä kohtaan tarkemmin tuollainen tyydyttäjä oli. Kuinka pitkän lenkin teit.

Äänestä
  • joo oli se siinä vielä eilen

    Äänestä

Ilmoititko aloittaja poliisille mahdollisesti. Tuntomerkkejä tuosta tyydyttäjästä. Aloittaja voi olla varma että ip osoite jäljitetään ja kuinka ollakkaan että kirjoituksen takaa paljastuu ukkeli. Älkää herjalla tuollaisia laittako.

Äänestä

Piripäitten tsoukkia.

Äänestä

Höh. Minä vaan pissin siinä kohtaa ja ravistelin pois viimeiset tipat.

Äänestä

Niimpä ihan luonnollinen toimenpide ja heti netissä kirjoittelee. Taitaa aloittajan tyyppiset henkilöt nähdä kaikenlaista.

Äänestä

Ihmekös tuo peltolammi-multisilta alueelle pesiytynyt sairaita ihmisiä runsaasti!!!

Äänestä
  • Pitäiskö TAYS siirtää sitten sinne, siis lähemmäksi asiakkaita? Joutuisi tosin rakentamaan varmaan ratikkakiskotkin, koska henkilökunta on jo tottunut ajatukseen kiskoilla tapahtuvista työmatkoista.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pitäiskö TAYS siirtää sitten sinne, siis lähemmäksi asiakkaita? Joutuisi tosin rakentamaan varmaan ratikkakiskotkin, koska henkilökunta on jo tottunut ajatukseen kiskoilla tapahtuvista työmatkoista.

    Koppa-kallen Tiellä ainakin nähty.

    Äänestä

Mikä on musta-punainen-musta-punainen-musta-punainen-valkoinen?
No, kun s-o-m-a-li ve-telee käteen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näin eilen peltolammin alueella lenkillä ollessani miehen runkkaamassa tien varressa.
Oletteko muut nähneet Tampereella itsensäpaljastelijoita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu