Kukaan tällä palstalla ei voita!

Anonyymi

Voitollisia ei ole täällä nähtykään!

8

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oli täällä useita hyviä vihjaajia ja luultavasti voittavia betsaajia vielä 2000-luvulla, mutta sitten palsta meni rappiolle tiedätte kyllä kenen ansiosta. Viimeiseen kymmeneen vuoteen täällä ei ole ollut hyviä vihjeitä kuin muutaman kerran vuodessa.

      Terveisin, Johtaja1

      • Anonyymi

        Kun Teppo huomasi ettei hänestä betsaria tule alkoi hän keskittyä seksuaalisuutensa perversioiden ruokkimiseen. Näin syntyi esim. Gilbert-hahmo.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kun Teppo huomasi ettei hänestä betsaria tule alkoi hän keskittyä seksuaalisuutensa perversioiden ruokkimiseen. Näin syntyi esim. Gilbert-hahmo.

        Teppo, monien hahmojen mies. Tai siis monien sivupersoonien. Yksi sivupersoona antoi vihjeen, toinen antoi toisenlaisen vihjeen, kolmas ilmestyi kehumaan sitä vihjaajaa, joka osui--sellainen oli Tepon tyyli keskustella itsensä kanssa. Lopultahan siinä tosiaan kävi niin, ettei Teppo enää jaksanut edes yrittää, vaan keskittyi sormettamis- ja muihin perversseihin juttuihinsa.


    • Anonyymi

      Veto vanhoille ajoille, tänään Montreal vie.

    • Anonyymi

      Montreal vie rahasi, Saku Koivulta se meinasi viedä elämän.

      • Anonyymi

        Se olikin veto vanhoille 2000- luvun ajoille. Nostalginen huti mitä täällä oli tarjolla 😁


    • Anonyymi

      Teppo oli ja on Suomen paras näissä hommissa et sillei hei!
      Miten muuten vielä vuosien päästäkin Tepon nimi nousee täällä esiin jatkuvasti et sillei hei.

    • Anonyymi

      eipä oo juu

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6128
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5587
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2046
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1758
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      118
      1639
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1603
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1177
    10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

      hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
      Maailman menoa
      188
      988
    Aihe