Mistä uusi baari ähtäriin tai ees jonkinmoinen kalja/siideri kiska 24.00 asti alkaa muut kuolee
Uusi baari
10
756
Vastaukset
- Anonyymi
Ei taida Ähtärin nuukat emännät ja peräkammarinpojat raaskia roposiaan laittaa kaljakuppiloihin. S-kaupasta edullista juomaa ja sipsejä, siitä kotimökkiin möllöttämään. Jos kaipaa vähänkään eloa ja menoa, niin suosittelen lähtemään Jyväskylään ja on vähän enemmän Seinäjoellakin mestoja.
- Anonyymi
Yksi nainen ainakin on valmis tulemaan tarjoamaan tavaraansa uuteen baariin, hänellä on kokemusta jo viideltä eri vuosikymmeneltä siitä hommasta!
- Anonyymi
Todella on.
- Anonyymi
Oihh kävis mulle
- Anonyymi
Nythän eläintarhan hotellin pitäisi hyödyntää tuo baari meininki.......
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nythän eläintarhan hotellin pitäisi hyödyntää tuo baari meininki.......
Ja laittais vaikka karaoken kerran viikossa kävis porukka, mm vanhukset menis kun siisti paikka eikä mikään räkälä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nythän eläintarhan hotellin pitäisi hyödyntää tuo baari meininki.......
Kumma ettei raha kelpaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kumma ettei raha kelpaa
Silloin kun sitä on liikaa, niin tarvetta ei ole kaikki on ainoastaan extraa.
- Anonyymi
Topless-baarille olisi kova kysyntä!
- Anonyymi
Ja erotiikka baarille
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233081Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122179Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.702033Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001863Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761593Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401376Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141302Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111095
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151076