Olen runsaskarvainen 30 v mies. Karvoitukseni on runsasta kaulasta reisiin saakka.
Nyt minua kiinnostaa kaiken karvoituksen poisto.
Käyn säännölisesti uimahallissa ja minut on opittu tuntemaan säännöllisenä kävijänä.
Kuinka minuun suhtaudutaan, jos ajelen itseni kauttaaltaan posliiniksi.
Uskallanko siirtyä karvattomuuteen. Olen nähnyt muutamia karvattomia, mutta melko harvinaista se on
Karvainen30
Anonyymi
4
129
Vastaukset
- Anonyymi
voikun sais maistaa karvaista miestä...älä ajele.....tahtoo tulla maistamaan.... t : herra 48
- Anonyymi
Minun mielestäni karvatonta on mukavanpi nuolla
- Anonyymi
Tottakai uskallat olla karvaton.Itse ajelen kaikki karvani päivitäin.Käyn viikotain uimassa ja kylpylöissä.Joskus on kysytty saako koitaa.Olen sanonut katsoa saa mutta ei koskea.Yleensä kukaan ei kiinnitä mitään huomiota.
- Anonyymi
on ihan normaalia olla karvainen ja naiset pitävät karvoista!!!!! Muista vain säännöllisin väliajoin trimmata persekarvat!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1256610MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny545672Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.794426NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun864309Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1034079Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 3341237
- 791235
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a151203Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978