Olen runsaskarvainen 30 v mies. Karvoitukseni on runsasta kaulasta reisiin saakka.
Nyt minua kiinnostaa kaiken karvoituksen poisto.
Käyn säännölisesti uimahallissa ja minut on opittu tuntemaan säännöllisenä kävijänä.
Kuinka minuun suhtaudutaan, jos ajelen itseni kauttaaltaan posliiniksi.
Uskallanko siirtyä karvattomuuteen. Olen nähnyt muutamia karvattomia, mutta melko harvinaista se on
Karvainen30
Anonyymi
4
166
Vastaukset 4
- Anonyymi
voikun sais maistaa karvaista miestä...älä ajele.....tahtoo tulla maistamaan.... t : herra 48
- Anonyymi
Minun mielestäni karvatonta on mukavanpi nuolla
- Anonyymi
Tottakai uskallat olla karvaton.Itse ajelen kaikki karvani päivitäin.Käyn viikotain uimassa ja kylpylöissä.Joskus on kysytty saako koitaa.Olen sanonut katsoa saa mutta ei koskea.Yleensä kukaan ei kiinnitä mitään huomiota.
- Anonyymi
on ihan normaalia olla karvainen ja naiset pitävät karvoista!!!!! Muista vain säännöllisin väliajoin trimmata persekarvat!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571470Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568