Haluisin et mut raiskattais. En haluis et hakattais vaan et raiskattais ja käytettäis. Onks omituista? Sit jotenki kun se iso mies raiskais niin tulisin ja se huomais sen ja mua hävettäis todella paljo ja sen kiiltelevät silmät katsois mua. Se vaan tekis sitä rajummin.
Mistä tällainen johtuu et haluun tollasta? Oon 24v ihan normaali nainen, ei oo mitään historiaa väkivallasta ja turvallinen elämä ollut aina. Tykkään vähä rajummasta seksistä mut en oo alistuva jne. Tää on aika vahva ajatus melkein päivisin. Joskus oon jopa kävelly puistojen läpi illalla ajatellen et onks toi vastaantulija se kuka mut raiskais. Onks muita joilla samanlaisii ajatuksii? EN hae mitään seuraa vaan apua ajatuksiini kun oon hämmilläni
Mistä tällainen johtuu et haluun tollasta? Oon 24v ihan normaali nainen, ei oo mitään historiaa väkivallasta ja turvallinen elämä ollut aina. Tykkään vähä rajummasta seksistä mut en oo alistuva jne. Tää on aika vahva ajatus melkein päivisin. Joskus oon jopa kävelly puistojen läpi illalla ajatellen et onks toi vastaantulija se kuka mut raiskais. Onks muita joilla samanlaisii ajatuksii? EN hae mitään seuraa vaan apua ajatuksiini kun oon hämmilläni
Vastaukset 24
Vanhimmat
toi on yleinen fantasia naisilla. Kiltit miehet jää ilman koska ne on naisten mielestä nössöjä eikä kiihottavia.
Nuohan on kaksi aivan eri asiaa... fantasiamiehet on mielikuvitusta.
Todellisuudessa kiltteys ei miehessä haittaa, itsesääli ja vinkuminen sensijaan karkoittaa himokkaimmankin naisen.
Kaikki ajatukset ovat OK. Jopa ne, joissa haluaisi tappaa jonkun (kunhan se jää vain sen ajatuksen asteelle).
Ihminen taitaa olla ainoa eläin, joka tuomitsee itsensä paljon ankarammin kuin kenenkään muun. Esim. jos työkaverisi myöhästyy kokouksesta, niin sua se ei haittaa yhtään, mutta silti se vituttaa häntä kuin pientä oravaa (jonka käpy on jäässä).
Musta mies pane sinu kaisaniemi puistiko, ok?
kerro missä ja milloin haluaisit ?
Omituiset fantasiat taitavat ihmetyttää suurta osaa ihmisistä. Mutta jos niistä ei ole mitään haittaa, ja ne kiihottaa esim. itsetyydytyksessä, niin ei niistä kannata huolestua. Toteuttamiseen ei kyllä kannata heikoin perustein lähteä, sillä se toteutus ei varmasti tule olemaan juuri sitä mitä odotti fantasialta.
Ok kaikilla on omat fetissit, hakuaisin sua raiskata ja toivoisin että silloin kun on ovulaatio , että munasolusi hedelmöisi
Et asunne Oulussa? Siellä ei ehdi kun ekan puskan kohdalle niin toiveesi on toteutunut.
Et varmaan kuitenkaan ihan kenen tahansa raiskaamaksi?
Ja voiko kutsua raiskaukseksi, jos sitä haluaa?
No ei varmaan ole hirveän omituista. Itse olen mies ja todellisuudessa en ketään ottaisi vasten hänen tahtoaan, mutta silti fantasiana naisen raiskaaminen on hyvin kiihottava. Itselläni siihen toki liittyy muitakin alistus elementtejä..
Itse kun olen iso ja lihaksikas mies, niin jostain syystä vielä kiihottavamman ajatuksesta tekisi se, jos "uhri" olisi pieni ja hento..
Mutta fantasiat ovat ok. Vielä kivempaa jos löytää jonkun vastaparin jonka kanssa niitä voi toteuttaa..
Minkäs ikäinen ja kokoinen sitten olet?,entä ’se’😉
Ja ennenkaikkea missäpäin?,sinkku/ukm? Olen pulleaa vaimoa kytkenyt aina joskus nahkakahleisiin,mutta pikkupilini nopean laukeamisen jälkeen käynyt sillointällöin mielessä pikkupiru,että jos siitä jatkaisikin joku muu...
Um54H:ki
Iso, lihaksikas. Se on koostaan kiitosta saanut, varsinkin paksuudesta.. Luvallisilla teillä oleva ukm. Kaukaa, mutta usein pääkaupunkiseudulla työmatkoilla..
Tässä kohtaa hento nainen kiihtyy ja jää hetkeksi mielikuvittelemaan...
Mitäs se hento nainen jää fantasioimaan? Oletkos kenties kuritusta vailla
Ja nyt mullakin alkoi mielikuvitus laukkaamaan, kiitos siitä;)
Ilmeisesti on tosiaan kurinpitäjän viime vierailusta liian pitkä aika kun alkaa ajatus niin harhailla, kaikenlaisiin kiihottaviin elementteihin
Pardoksaalinen fantasia toteutettavaksi... Mitä tahansa saa fantasioida, ja jos se ei riitä niin aina voi leikkiä. Itse en haaveile varsinaisesti raiskatuksi tulemisesta, mutta erittäin paljon kiihottaa se että mies käyttää mua ja ottaa miten ja milloin haluaa...
Esimerkiksi Osmo Kontulan tekemän tutkimuksen (muitakin tutkimuksia on aiheesta tehty) mukaan, sellaisilla naisilla jotka ovat eläneet turvattua elämää tai esimerkiksi tiukan uskonnollisessa tai moraaliltaan tiukassa perheessä, jossa on turvattu elämä ja arvot ovat ns. kohdillaan ja tytöt kasvatetaan kilteiksi, johtaa siihen että kun seksielämä alkaa kiinnostamaan ja tyttö alkaa masturboimaan, hän ikäänkuin "oikeuttaa" masturbointinsa sellaisella fantasialla jossa hän on pelkkä uhri ja raiskaaja tekee kaiken.
Eli lyhyesti sanottuna, fantasiaraiskaus antaa ikäänkuin luvan harrastaa seksiä mielessään.
Sen sijaan sellaisissa perheissä joissa ollaan vapaampia ja annetaan lasten kasvaa siihen suuntaan mihin he haluavat ja lahjansa vievät ja heidän kasvua tuetaan, raiskausfantasiat ovat hyvin harvinaisia.
Joo, toha on hyvä sijoitus! Sitte muutaman vuoden päästä isot korvausrahat.
Mee illalla kävelee kaivariin saat sitä mitä haluat ja monta kertaa.Ehkä kivan taudinkin samalla kertaa.Et enää sen jälkeen kerjää raiskaamista.
Tämä on ollut jo pitempään päivä fantasioissani, päästä "raiskaamaan" nainen. Ehkä niin, että tulisin kylään jostain syystä ja nainen olisi pukeutunut hieman vihjailevasti (tai jotain kehon osaa korostaen). Tilanne alkaisi eskaloitumaan tahattomalla koskettelulla, josta kieltojen saattelemana koskettelu muuttuisi ronskimmaksi kourimiseksi. Nauraen ja ääneen vähättelemällä kädet puristelisivat tissejä, siitä haaroihin pillua puristellen. Lopulta tilanne johtaisi vaatteiden päältä repimiseen ja sänkyyn väkisin viemiseen, kokoerolla alleni taltuttaen ja ottaen sen mikä minulle kuuluu.
Mie haluaisin Haavisto piästäs persreikään paukun tälläinen fantaasia
Savolainen puutarhatonttu vois vetää ittensä narunjatkoks jos osais.Voin tulla auttaa.
Fantasiat ovat täysin eri maailmasta, kuin todellisuus,
Itse miehenä fantasioin usein jostain, josta joutaisi linnaan loppuelämäksi kaikkien hakattavaksi ja muussattavaksi, mutta todellisuudessa olen siitä kaikesta yhtä kaukana kuin munansa leikannut eunukki.
Todellisuuden mukana tulee liikaa ns. haittatekijöitä, jotka ei ole kenenkään hallittavissa.