Poijjaat!!
Huhut kertovat että MAAJOHTAJA on joutunut turvautumaan SOSSUN rahoitukseen kun KOINISMISTA saadut huijatut varat on käytetty. Pitäneekö paikkansa? Onko kenelläkään mitään kättä pidempää tähän detaljiin?
Huhu on sikäli uskottava, että kaikkihan me tiedämme ettei MAAJOHTAJA ole koulun penkillä aikaansa juuri kuluttanut eikä omaa minkäänlaista ammattia. Ei mitään. Hän on hävinnyt elämässään kaiken mitä on yrittänyt. Normitapauksessa kävisi sääliksi, mutta MAAJOHTAJA ei ole normaali tapaus.
MUAHAHAMUAHAHAMUAHHAHAAAAAAAA
Poijjaat!! Taasen!
Onko MAAJOHTAJA sossun asiakas?
4
69
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä vain maajohtaja on koditon sossun asiakas ja koulutus on puolisen vuotta peruskoulua kunnes otti hatkat, kun kokeissa pelkkiä epäonnistumia.
Sittemmin hän muutti Helsinkiin pummiksi.
Maajohtaja ei luonnollisesti myöskään maksa veroja, koska hänellä ei ole tuloja.- Anonyymi
Elääkö "maajohtaja" siis KÄDESTÄ SUUHUN?
- Anonyymi
Oli miten oli - eikös kuitenkin ole niin että Maajohtaja on lähtenyt ihan hyvillä aatoksilla liikkeelle ja yrittänyt tehdä parhaansa?
Tällainen vaikutelma on syntynyt. Voihan se tietysti olla vääräkin?
Mutta toki kun ei tunne tapausta henk koht niin voipi mennä myös metsikköön nämä luonneanalyysini?
Ainakaan ei ole lähtenyt karkuun niin kuin monet muut liiderit vaan pyrkii edelleen tekemään asioita. Onko se sitten tyhmää tai ei on vaikea sanoa , voihan olla että ei yhdy siihen asiaan että homma on ollut alusta saakka puhdas huijaus. jos se ei sitä ollutkaan, mistäs sen tietää sitten.............? Jos vaan lähti homma lapasesta ja kasvoi liian nopeaan ja liian isoksi.............? Eihän sitä tiedä mikä lopullinen totuus sitten on.........? - Anonyymi
Maajohtaja oli kilpimies.
Näitä tyhmiä vedätetään kunnolla, pitäs laittaa holhoukseen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2892411Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1372157Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki132028- 1681521
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381257Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä193878- 85876
- 174846
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala449786- 50635