Enpä muista nähneeni, että Poolilla olisi koskaan ollut näin pientä kerrointa Manua vastaan (noin 1.35 tällä hetkellä). Kotivoitto varmaan tulee, mutta onko noin pientä kerrointa mitään järkeä betsata? Jossainhan sen rajan on pakko mennä. Manu on perinteisesti ollut aika vaikea vastus Poolille, joten tuskin tästä mitään murskavoittoa tulee. Heitetään arvauksena kotivoitto 2-0 tai ehkä 2-1. Poolin tasan 1 maalin voiton kerroin olisi 3.50 ja tasan 2 maalin voiton 4.40. Taidan vetää yhden maalin voittoa ihan siltä varalta, että ei ole Poolin paras päivä, mutta se nussii vaikka väkisin niukan voiton. Firmino on päässyt hyvään vireeseen, joten hänet voisi laittaa maalintekijäksi.
Liverpool-Man Utd 19.1.
5
153
Vastaukset
- Anonyymi
Veikkaus haluaa kiusata Pool-faneja rahastamalla minimikertoimella just nyt kun väistämätön tilastotappio on lähempänä kuin koskaan aiemmin.
- Anonyymi
Tasurista saa yli 5 kertoimia, joten kai sitä on nykäistävä. Voitolla olisi taas ison askeleen lähempänä piste-ennätystä, joka on vietävä Cityn kaltaisen muovisen ostojoukkueen nimistä pois.
- Anonyymi
Voitolle kerroin 7,4 joten 50 € siihen. Kaikki putket katkeaa joskus:))
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voitolle kerroin 7,4 joten 50 € siihen. Kaikki putket katkeaa joskus:))
Siis, vierasvoitolle.....
- Anonyymi
LiVARpool vs. VARchester United. Videotuomari ottaa taas ison roolin. Kyllä varsinaisen erotuomarin pitäisi olla se, joka nämä asiat päättää, eikä jonkun ruudun edessä istuvan videonkatselijan. Ensi kaudelle asioiden on muututtava.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 968549
- 454210
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021936Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html371478- 241450
Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,341189Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121160Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53877Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31852Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29827