Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaimoni nauttii!

Vaimoni nauttii kun on useampi mies jotka panee ja käsittelee rintoja ja pillua.
Kolme miestä mukaan ollaan pantu joitakin kertoja viikonloppuna ja vaimo on ollut heti valmis ottamaan vastaan seuraavan kun toinen on saanut siemensyöksy.
Vaimoni nauttii selvästi olla monen miehen pantavana.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä tuo on useammankin vaimo ihmisen haaveena. Oma mies ei vain ymmärrä mikä tuossa voi kiihottaa. Kerroin mikä kiihottaa ajatuksella jota haluisin kokeilla kysyttäessä. Voi kun pääsisikin tuollaiseen tilanteeseen joskus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaimoni nauttii kun on useampi mies jotka panee ja käsittelee rintoja ja pillua.
Kolme miestä mukaan ollaan pantu joitakin kertoja viikonloppuna ja vaimo on ollut heti valmis ottamaan vastaan seuraavan kun toinen on saanut siemensyöksy.
Vaimoni nauttii selvästi olla monen miehen pantavana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu