Conor McGregor voitti järjestetyn paluuottelunsa

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vastustaja varsinainen lasipää, tyrmättiin varpaaalla.

Äänestä

En katso lajia enkä käsitä miksi moisesta turha lajista maksetaan tuollaisia sika korvauksia älytöntä.

Äänestä

Onneksi UFC-pelleilyä ei näy telkkarin vapailla kanavilla. Maksullisiin minulal ei olöe varaa, eikä kiinnostustakaan.

Saavat jäädä nuo ennalta sovitut amerikkalaisen wrestlingin pelleottelut katsomatta.

Äänestä

Homojen hommaa koko laji

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Feikkiottelu.
https://www.is.fi/muutlajit/art-2000006377670.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu