Leo Vegas toimii siihen asti hyvin kunnes voitat ja yrität kotiuttaa rahoja. Pitkitetään asian käsittelyä, pyydetään sitä sun tätä lähettää ja lopuksi olet syyllinen johonkin heidän osoittamaan asiaan. KIERTÄKÄÄ KAUKAA LEO VEGAS! ÄLKÄÄ VAIN TEHKÖ PELITILIÄ KYSEISEEN YHTIÖÖN! Uskoo ken haluaa, mutta varoitettu on.
LEO VEGAS epärehellinen peliyhtiö
4
172
Vastaukset
- Anonyymi
Voitin 380€, toimitin dokumentit ja sitten kun ne hyväksyttiin, laitoin rahat nostoon.
Ei mitään ongelmaa eikä vetkuttelua.- Anonyymi
Sama minulla. Ei ole ollut mitään ongelmia kotiuttaa voittoja. Lähetin pyydetyt dokumentit ja rahat olleet viimeistään seuraavana arkipäivänä tilillä. Mielestäni luotettavin casino tällä hetkellä.
- Anonyymi
Sama juttu ,kiertäkää kaukaa.olen yrittänyt kotiuttaa viimeiset kaksi viikkoa voittoa,,aina vaan käsketään yrittää kotiutusta uudestaan,,seuraava valitus niistä teen lisenssin antajalle jos sieltä onnistuu apua saamaan ..
- Anonyymi
Ei kotiuta. Antaa kyllä syytää rahaa kysymättä mitään, mutta kun isompi voitto ei kotiuteta, ei vastata viesteihin , ei anna laittaa dokumentteja. TÄYTTÄ PASKAA!!!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1049314
- 474509
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021966Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html421841- 241600
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131341Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,371270Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54907Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31892Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v30883