Ihminen voi kaivata joskus vain keskusteluseuraa.
haluaisiko joku höpötellä ihan muuten vain?
palsta ei tästä tykkää, mutta
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
No kunhan ajattelin. Joskus "hölmötkin" höpöttelyt piristävät iltaa.
- Anonyymi
En ole yllättynyt, että olen mielenkiinnotonta seuraa. Keskustelen paljon itseni kanssa vaikka se ei ole ideaalitilanne.
Jos haluat lörpötellä, voit toteuttaa tarvetta aiheista vapaimmissa foorumeissa. Liittyä voi erilaisiin someryhmiin. Itse olen facebookissa myös ei kristillisissä ryhmissä.
- Anonyymi
En usko, että haluaisin käyttää facebookia. Ulkopuolisen maailman ei tarvitse kait nähdä näitä. Minulla on omat roolini siviilissä ja miten olen tottunut näillä palstoilla olemaan, anonyymiteetti tuo turvan, etten joutuisi enää satutetuksi. Sama kait sen pitäisi olla teille missä höpötän? Vai luoko ihmiset sellaisia sääntöjä joista ei voi joustaa? Tämä on minulle kuitenkin tuttu foorumi, tavallaan.
- Anonyymi
En minä tästä kirjoittelusta mitenkään hyödy, en itsenikään kannalta. Eihän palstoille kirjoittamiset ole mitään ihmissuhteita.
Varmastikin teen tätä jostain syystä.
Yksi syy voi olla että voin tukahduttaa tunteita ja ei tarvitse olla "itsensä kanssa".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1966929- 482609
- 1872189
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101493Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1351484- 741150
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,351081Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241077Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke161049Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44971