Olen 67v 183/82 exukm eronnut 11v sitten, avioliiton loppuvaiheissa alkoi potenssi vaikeudet naiseni kanssa. Olen ollut bi ihan pojasta asti ja asiasta kokemusta siitä asti. Liiton loppuajoissa ei meinannut nousta naisen kanssa ja jos hiukan nousi niin joko lerpahti tai laukes melkein ekalla työnnöllä puolikovasta kalusta spermat.
Miesten kanssa toimi hyvin ja seisoi kovana, oli hana aina välillä imettää ja yhtyä mieheen hyvin (oon top mies=. Eron jälkeen muutaman kokeilun jälkeen jätin naiset seksistä pois ja se toi testosteronit takaisin. Kalu aktiivinen ja usein haluava miesten väliseen jatkuva kiima. Vieläkin oon aika viriili kyvykäs ja haluttu top miehenä,eli bi seksuaalisuus yleensä voimistuu iän myötä. Monilla 50jälkeen ei enää naisen kanssa enää seksi toimi kunnolla, Miesten kesken mutkatonta tyydyttävää mies tietää miten toinen nauttii. Silloin hyvä hetki siirtyä kokonaan miesten kesken seksiin kuten itsekin tehnyt. Itse siis bi miehestä vanhemmiten muuttunut Homoseksuaaliksi seksin suhteen ja se on ihanaa tyydyttävää nautintoa. Miesten välistä helpompi vanhemmiten saadakin käytännössä. Eikä muuta kaipaakaan..
Onko muilla samanlaisia kokemuksia, nuoresta jo isoihin suonikkaisiin kaluihin ollut mieltymys kuten itsellä oli. Olin arka ja ujo tyttöjen seurassa..aikuinen mies tuntu turvalliselta ja kiihottavalta pojan seurassa.
Miesten mies hämeestä.
Vanhemman miehen mieskunto
5
764
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä 50 ukm:helle kelpaisi tuollainen vanhempi mies kaveriksi! Oikein hyvinkin😉
- Anonyymi
Olen saman ikäinen kuin sinä ja olen miehen kanssa mieluummin btm. Tykkään kun aikuisen miehen iso suonikas kulli liukuu pepussani. Vaimon kanssa seksi on viime vuosina hiipunut vaikka itse haluaisin useinkin.
Miehen kanssa seksi tosiaan on mukavaa ja mutkatonta, kiihkeää naimista.
Haluaisin aloittajan kanssa tehdä lähempää tuttavuutta. - Anonyymi
Löytyispä Helsingistä tollainen mies.
Hei 184 86 exukm ja olin top ja sit aina kuitenkin kiinostunut naisten asuista
alusasut jne ja potenssi heikkeni iän mukana mut sit totesin et bottomina
on ihanaa ja vielä parenpaa seksiä sit naiset on jäänyt hyvä niin eli kannattaa
miettiä aina vaihtoehtoja seksille ei iästä ole kiinne koskaan huomannut et aika yleistä
on et top sit btm kyllä kaikille löytyy jotain aina!!- Anonyymi
Ei tunnu Helsingistä löytyvän.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi455513Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2985332Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä724577Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692465Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt481900Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu311858Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont261800Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva161792Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi811735Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y11648