Olen 67v 183/82 exukm eronnut 11v sitten, avioliiton loppuvaiheissa alkoi potenssi vaikeudet naiseni kanssa. Olen ollut bi ihan pojasta asti ja asiasta kokemusta siitä asti. Liiton loppuajoissa ei meinannut nousta naisen kanssa ja jos hiukan nousi niin joko lerpahti tai laukes melkein ekalla työnnöllä puolikovasta kalusta spermat.
Miesten kanssa toimi hyvin ja seisoi kovana, oli hana aina välillä imettää ja yhtyä mieheen hyvin (oon top mies=. Eron jälkeen muutaman kokeilun jälkeen jätin naiset seksistä pois ja se toi testosteronit takaisin. Kalu aktiivinen ja usein haluava miesten väliseen jatkuva kiima. Vieläkin oon aika viriili kyvykäs ja haluttu top miehenä,eli bi seksuaalisuus yleensä voimistuu iän myötä. Monilla 50jälkeen ei enää naisen kanssa enää seksi toimi kunnolla, Miesten kesken mutkatonta tyydyttävää mies tietää miten toinen nauttii. Silloin hyvä hetki siirtyä kokonaan miesten kesken seksiin kuten itsekin tehnyt. Itse siis bi miehestä vanhemmiten muuttunut Homoseksuaaliksi seksin suhteen ja se on ihanaa tyydyttävää nautintoa. Miesten välistä helpompi vanhemmiten saadakin käytännössä. Eikä muuta kaipaakaan..
Onko muilla samanlaisia kokemuksia, nuoresta jo isoihin suonikkaisiin kaluihin ollut mieltymys kuten itsellä oli. Olin arka ja ujo tyttöjen seurassa..aikuinen mies tuntu turvalliselta ja kiihottavalta pojan seurassa.
Miesten mies hämeestä.
Vanhemman miehen mieskunto
5
762
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä 50 ukm:helle kelpaisi tuollainen vanhempi mies kaveriksi! Oikein hyvinkin😉
- Anonyymi
Olen saman ikäinen kuin sinä ja olen miehen kanssa mieluummin btm. Tykkään kun aikuisen miehen iso suonikas kulli liukuu pepussani. Vaimon kanssa seksi on viime vuosina hiipunut vaikka itse haluaisin useinkin.
Miehen kanssa seksi tosiaan on mukavaa ja mutkatonta, kiihkeää naimista.
Haluaisin aloittajan kanssa tehdä lähempää tuttavuutta. - Anonyymi
Löytyispä Helsingistä tollainen mies.
Hei 184 86 exukm ja olin top ja sit aina kuitenkin kiinostunut naisten asuista
alusasut jne ja potenssi heikkeni iän mukana mut sit totesin et bottomina
on ihanaa ja vielä parenpaa seksiä sit naiset on jäänyt hyvä niin eli kannattaa
miettiä aina vaihtoehtoja seksille ei iästä ole kiinne koskaan huomannut et aika yleistä
on et top sit btm kyllä kaikille löytyy jotain aina!!- Anonyymi
Ei tunnu Helsingistä löytyvän.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2714687Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343040Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442857Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k292841Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761801Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061654Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 601429
- 951292
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2151180