Kolarin rukouskonferenssi oli erittäin virvoittava. Yhdessä herätyksen rukoileminen ja Jumalan läsnäolo virkistää. Kiitos Jeesus.
Ps. Mauno Mattilan ei tarvitse tulla tähän mustamaalaamaan.
Kolarin rukouskonferenssi oli virvoittava. Kiitos Jeesu
11
121
Vastaukset
- Anonyymi
niinhän ne on aina. ikävä kyllä sieltä palaavat aina samat ihmiset samanlaisina ja odottavat sitten jo seuraavaa ajelureisua.
- Anonyymi
Katsottavissa tv7 arkisto, linkistä:
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006382379.html?ref=rss - Anonyymi
Anteeksi tämä linkki on oikea:
https://www.tv7.fi/vod/player/71679/ - Anonyymi
Ei siellä mitään Jumalaa eikä Jeesusta ollut.
villitseviä henkiä sitäkin enemmän - Anonyymi
Harmi vaan, kun Kolari on niin kaukana Lapissa.
- Anonyymi
Usko ja antaumus on ensiluokkaista siellä aina. Kaikesta samankaltaisuudestaankin huolimatta aina on myös tuoreutta ja suurta virvoituksen aikaa tuo kaikki Kolarista.
- Anonyymi
Eipä kestä, ilo oli ihan minun puolellani.
T: Jeesus - Anonyymi
Olin takapiruna sielläkin.Terveisin M
- Anonyymi
Olin siellä minäkin ET *UFO, vaan en saanut vaikutusta aikaiseksi. Lähdinkin kesken pois.
- Anonyymi
Olen pannut merkille tällaisen tosiasian, että Lapissa sijaitsevat helluntaiseurakunnat koostuvat tosiaankin tolokusti uskonasiat ottavista ihmisistä, jotka eivät kuvia kumartele eivätkä varjoja pelkää.
Jotenka aivan saletisti Isä Jumala haluaa katsahtaa sellaisiin seurakuntiin ja laskee siunaavan kätensä noitten seurakuntien ylle, koskapa saamme lukea jo tälläkin palstalla virvoittavista vesistä Lapissa.
Ja ei kun vaan Kunnia Jumalalle Kaikkivaltiaalle kyseisestä hommasta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M637239Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1223959Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463866Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn542944Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art1102516Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e592325Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka362162KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492053Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu71894Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj361740