Onko Espoon kiinni jäänyt liikenneraivoaja homoseksuaali?
Ainakin hänen kommenttinsa viittaa vahvasti siihen:
– Hanki itselles joku muu miehisyyden mitta. Tuu vaikka tuonne mettään mun kaa, mä lähden koska vaan sun kaa, rähisijä vaahtosi.
Polkupyöräilevä liikenneraivoaja
16
1943
Vastaukset
- Anonyymi
Ikävä tosiasia saattaa olla että hänellä on jokin mielenterveys ongelma
- Anonyymi
Ne on siirtyneet muille alustoille riehumaan. Ensin jotkut audin tai bmw:n ratissa sitten polkupyöräiemään hiihtoasupäällä ja niin edelleen. Kun eivät ole päässeet hiihtämään ja julistamaan Kaikkia Ulkoilualueita Vain Hiihtäjille alueiksi. Joutuneet työntämään hiihtosauvan takapuoleensa poikittain ja tunnustamaan tappionsa kun ilmastonmuutos tuli auttamaan meitä jotka olemme taistelleet periksi antamattomasti tuota joka talvista kuvh hulluutta vastaan. Siitä on kyse.
- Anonyymi
taitaa olla islamisti
- Anonyymi
onko maastopyöräilijä?
- Anonyymi
Suhtaudutko syrjivästi sukupuolivähemmistöihin? En aio klikata iltapäivälinkkiä. Itse pyöräilen 100% enkä aja autoa laisinkaan. Suojatiellä en pyöräile, ellei ole ajoratamaalauksella osoitettu sen olevan pyörätien[1] jatke. Apropos jatke: minulla ei siis ole esim. Audia, jonka jättäisin parkkiin "työ"päivän jälkeen lähteäkseni raivokuntolenkille polkupyörällä risteysalueella ohitellen ja 100W halogeeniledivalaisin muita liikkujia häikäisemässä. Se 100% on hyötypyöräilyä. Eikä minulla ole Toyotaakaan eikä pieruverkkareita eikä boksereita. On minulla ajokorttikin, A-kortti. Lopetin moottoripyöräilyn, kun siitä tuli liivejä käyttävien miesten tunnusmerkki tässäkin maassa.
[1] lyhennysmerkintä "kevyen liikenteen väylä" -sanahirviölle tämän keskustelun tarpeita varten. - Anonyymi
Öljysatu.
Olipa kerran maa alueella joiden kanssa muinaiset Bjarmialaiset liittoutuivat ammoisina aikoina. Eteläisessä maanosassa asuivat muinaisten Helsingien heimolaisten jälkeläiset. Jossain tuon muinaisten Helsingien nykyisellä alueella oli tornitalo jossa oli kuusi kerrosta ja kallista taidetta. Tornitalo sijaitsi siellä jossa kansallisen ikonin ja sotasankarin nimeä kantava tie muuttuu Hämeentieksi,
Hämäläisten härkätieksikö...miettikääpä sitä lapsukaiset.
Tuossa tornitalossa tehtiin näennäisesti hyvää mutta se kätki sisäänsä pahuuden. Sen sisällä oli Mordorin joukkoja ja koottiin Suomalaisiakin joita yritettiin kääntää Urukuhaiksi tarvittaessa vaikka pakolla.
Talossa hääräsi myyntipäällikkö pallo jolla oli kannabis ja psykedeeliöljyjä. Pallo toimi aisaparinsa A.Ankan kanssa. He öljyilivät näillä öljyillään alaisiaan ja Suomalaisia Urkuhaiksi. Pallo oli lisäksi julkihomo ja koetti öljyillä kääntää inhoamansa Urukhai pakkokoulutettavan myös homo örkiksi jollainen pallo itsekin oli saadakseen alistettua Urukhai pakkokoulutettua myös seksuaalisella vallalla. Pakkokoulutettava kulki tornitalossa muisti pimennettynä eikä ollut tilanteen tasalla.
A.Ankka puolestaan terrorisoi tornitalon ulkopuolella ja öljyili Helsingejä heidän kapakoissaan uskotellen heille olevansa esimerkiksi noita tai akupungn käärme ja sai jotkut uskomaankin. Oikea magia vain loisti poissaolollaan ja huumeet tekivät kohdeyleisöön tehtävänsä.
Ja huumatut ihmispolot uskoivat Ankkaa noidaksi...ainakin vähän aikaa kunnes totuus alkoi heille valjeta. Ankka ja pallo esittivät milloin mitäkin vaikkapa nuhteetonta kansalaista tai usein FSB agenttia tai itäisen maan psykiatria ja mitä milloinkin keksivätkin.
Onneksi Kiinalainen sattuma alkoi vaikuttaa tilanteessa. Kaukoidästä tuli sairaus, joka, ajoi örkit ja Suomalaiset ja muut väen tornitalosta omiin luoliinsa töihin. Urukhai pakkokoulutettavia ei päästy öljyämään ja heidän muistinsa alkoi vähitellen palautumaan ja tietoisuus siitä mitä heille tehdään iski heidän tajuntaansa. Tämäkö pelastaa maan örkeiltä, joka sijaitsee alueella jonka kanssa muinaiset Bjarmialaiset liittoutuivat...se selviää seuraavassa kronikassa. - Anonyymi
47-vuotias mies väitti tavaroiden kuuluneen pietarilaisille kavereille.
- Anonyymi
pelottaa ajella tuolla
- Anonyymi
Pelottaa ajella pyörällä
Anonyymi kirjoitti:
Pelottaa ajella pyörällä
Pelottaa vailla lakisääteistä holhoojaa kaksipyöräisellä suhahtelevat lliikennesäännöistä piittaamattomat, joilla ei ole kaikki kansiot konttorilla.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet paljon ajatuksissani
Olen väsynyt tähän. Siihen miten paljon olen tuntenut. Miten epätoivoista kaikki on ollut. Unessa me suudellaan intohimo432912- 382202
- 412022
- 141430
Taas yksi aamu kun et noussut tuhisten vierestäni
Saat anteeksi. Ensi vuonna näihin aikoihin herätään lusikassa joka aamu ja et lähde mihinkään ennen kuin on rakasteltu.391379Tyhmää sakkia nämä tämän ajan 30-40-vuotiaat, kun eivät tee lapsia.
Eivät osaa ajatella, mihin joutuvat itse, kun tulee vanhempana terveyspuolen ongelmia ym:ta, missä tarvitsevat apua. Mi1531308Erikan pornoshow antaa huonon kuvan Suomesta
Jos haluan kokea VHS-videoajan saksalaisen pornoelokuvan kuvastoa ja sanastoa, hankin jostain sellaisen, enkä halua nähd1621276Helenalle tuli lähtö 2-kerrasta
Seiska-lehdessä on selväjärkinen selostus riitatilanteesta, joka on ollut päällä jo pidempään. Mikko on ollut oikeassa a1321185Nyt kun Suomea myydään perseellä, tisseillä ja kiimaisella tulemisella
Niin kuin Euroviisuissa, miten näette suomalaisten nuorten tulevaisuudenkuvan. Missä meidän tulisi olla hyviä, ja onko t2051179- 106957