Kuka tapettiin mineriitinkadulla

Eilen kello 18.00 aikoihin huuto oli sitä luokkaa .ettää jotain naista nirhittiin
5923
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikös tänään jossain Lohjalla...voi murhamies Max

Äänestä

Kumma, kun iltalehdessä 20.2.2020 kuvattu alue näyttää Routiolla olevilta taloilta... Mineriittitie on Muijalassa 13 km:n päässä?

Äänestä

Kaikki 3 vangittu murhasta epäiltynä, vanhin epäilty vangittiin vain syytä epäillä eli ei välttämättä ole tekijä, kaksi muuta vangittiin todennäköisin syyn perusteella. jännä ettei kehdanneet naamaansa näyttää.

Äänestä

Lukekaahan sen 20v pojan teot aikasemmin iltalehdestä. Siinä on myssy ollut pilalla jo pitkään.

Äänestä
  • Juu tukka pois ja linnaan kaikki pitkäksi aikaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eilen kello 18.00 aikoihin huuto oli sitä luokkaa .ettää jotain naista nirhittiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu