Pepun syväporaus turvallisesti ja nautinnollisesti.

Anonyymi

Osa peppuseksiin viehtyneistä on kokeillut ja osa jopa jäänyt koukkuun syvälle tunkeutumiseen. Oikein tehtynä se on turvallista ja voi olla todella nautinnollista.

Kaikilla selkeät turvallisuusseikat eivät ole tiedossa ja siksi sairaaloissa vierailee jatkuvasti suoltaan vahingoittaneita ihmisiä, joista jotkut jopa menehtyy verenmyrkytyksen aiheuttamiin seurauksiin.

Kaksi olennaista asiaa: MITÄ peppuusi työnnät - MITEN sen teet.

1. älä käytä liian kovaa, jäykkää, ohutta ja lyhyttä lelua, äläkä sellaista jossa on kova kartioimainen pää. Tarkoitus ei ole aiheuttaa lelun päällä jyrkässä kulmassa hankausta sigmasuolen mutkiin, sekä tökkiä suolessa oleviin poikittaisten lihasten muodostamiin "taskuihin". Sigmasuoli on rakenteensa vuoksi melko herkästi jopa puhkaistavissa, jos käyttää liikaa voimaa epäsopivalla esineellä. Koska suolessa on vähän hermopäätteitä, sen puhkaisu ei välttämättä heti aiheuta kipua. Tiedetään tapauksia, joissa anaaliseksiä harjoittanut on työnnellyt leluaan aikansa suolen väärällä puolella, sen puhjettua.

2. Käytä tarpeeksi pitkää (40 cm) ja pehmeää, mielellään jopa lötkömäistä max 4 cm halkaisijaltaan olevaa seksilelua, jossa on pyöreä tasainen pää. Sellainen lelu menee sigmasuolen läpi enemmän suolen ehdoilla, eikä kohdista pienelle alueelle liikaa painetta, eikä suorista ja venytä sitä liian voimakkaasti. Tarkoitus on stimuloida sigmasuolta lelun juomuilla, ei lelun päällä (sileäpintainen lelu on hyödytön). Kun lelun pää on koolonissa, jossa on runsaammin tilaa, sitä voi turvallisemmin alkaa liikutella suolessa. Hidaskin liike toimii, ja on suolen limakalvolle vähemmän haitallista, eli ei tarvitse kiihdyyttää tahtia katuporan tasolle, joka altistaa vahingoille.

Sigmasuoli on haasteellinen, koska sen muoto on monimutkainen. Sen kulmat on jyrkät ja niitä on sekä vasemmalle että taakse että eteenpäin suuntautuvia, eli se ole vain yksinkertainsen S-muoto. Tästä kuvasta näkee, millaisen sokkelon seksilelu kulkee, ja jossa ei kannata lelun päällä survoa. http://www.endoscopy-colon-explorer.com/overcoming-the-sigma-part-3/#lightbox[1366] prettyPhoto[gallery1]/1/

https://aijaa.com/NUvdfI

Jos olet katsonut esim. HotKinkyJo'n videoita, niin älä i-ki-nä tee niin. Hän on pakko-oireinen ekstremisti, joka leikkii kuoleman kanssa joka kerta antaessaan suolelleen kyytiä suurilla leluilla.

10

203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

        Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
        Maailman menoa
        34
        1962
      2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

        Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
        Maailman menoa
        165
        1900
      3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

        Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
        Maailman menoa
        385
        1797
      4. Mies profiloin sinut

        Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
        Ikävä
        216
        1248
      5. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

        Ja selvitetään nämä tunteet?
        Ikävä
        92
        1123
      6. Kiantama kartelli

        Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
        Suomussalmi
        34
        970
      7. Oletko ollut *ittupää

        Siinäpä se kysymys eli oletko ollut *ittupää hänelle? Miksi?
        Ikävä
        95
        775
      8. Kiantama oy

        Tämän päivän uutiset.....https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012036470.html.
        Suomussalmi
        15
        698
      9. Haluaisin nähdä ja tavata sinut mies

        Vielä tässä elämässä.
        Ikävä
        32
        684
      10. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

        Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
        Maailman menoa
        47
        675
      Aihe