https://www.seiska.fi/Uutiset/Antti-Tuisku-julkaisi-harskin-musiikkivideon-makaa-alastomana-sohvalla-katso/1149302
Eipä ole Antissa paljon katsomista.
Kaikinpuolin surkea video.
Miksi pitää Kristinuskoa sotkea maallisiin lauluihin ?
Eipä ole Antissa paljon katsomista.
Kaikinpuolin surkea video.
Miksi pitää Kristinuskoa sotkea maallisiin lauluihin ?
Vastaukset 11
Vanhimmat
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/1aea829b-05cc-40e1-ab8d-6dc28200e3c3
Tuo video kuulemma itse ironiaa !
Ihan sama mitä on, mutta surkea tekele oli kaikkineen.
Rahalla saa ihmiset esiintymään huonollakin videolla.
Taitaa äijäkin olla täyttä ironiaa ja homoutta.
Onneton homo...ei muuta.
Antti voisi palata jo prisman kassalle...
Huvittavaa että aikoinaan Queen Body language video laitettiin näyttökieltoon MTVllä härskiyden vuoksi, nyt se näyttää varsin kesyltä.
https://youtu.be/p2EDkv_dyeI
Bassokuvio oli ihan hieno
Oikein hieno video. Nyt kirkko voisi esittää sitä screenillä kun pappi puhuu. Olihan siinä itse Jeesuskin joka yhdessä Antin kanssa ratsastaa härällä. Makee. Ja sen olisi voinut esittää valtiopäivien avajaisten jumalanpalveluksessa hallitukselle. Olisi meidän pressa ja ketä siellä nyt oli tykänneet kovasti.
Hyvä Tuisku!
Hyi helvetti! Pohjois-Koreassa ja monissa diktatuurimaissa henkilöpalvonta on ollut vallitseva käytäntö vuosikymmeniä. Ja demokratioita tuo meininki naurattaa.
Mutta kun Antti-pojulla tuo palvonta kohdistuu aivan omaan itseensä ja kuulemma Suomen kovakuntoisimpaan kroppaan, niin myötähäpeältä ei voi välttyä! Miksi Lapista pitää maailmalle antaa juuri noin idioottimainen kuva? Olkoon seksuaalinen suuntautumisensa mikä tahansa, mutta tuollainen esiintyminenhän on suoranaista HUORAAMISTA!!!
nyt alkoi alamäki antilla.pelkästään kuunneltuna pelkkää paskaa
EN KATO!Kaikkea räkänokkapentujen yhtä ja samaa paskan ränkytystä. Minkä helevetin takia jotkut menevät edes kuuntelemaan tuommosia ikuisesti keskenkasvuisia musiikin häpäisijöitä !