Kuulostaa minun korviini molempien osapuolien kannalta kuvottavalti. En miehenä haluaisi paskaista kullia, en tyttönä haluaisi kalua perseeseeni. Oon siis tyttö. Eikö se satu perkeleesti? Omalla poikaystävällä on niin iso että tuntuu pillussa hyvältä mutta en voi kuollaksenikaan ymmärtää miksi joku toisen elimen omaan anukseen haluaisi. Eihän siitä tyttönä mitään nautinto edes saa, kaikki joilta olen peppuseksistä kuullut on sanonut että käy koskee sattuu ai. Toisien mielestä taas ihan liian pervoa ja loput kavereista ei sitten seksiä ookkaan kumppanin puutteessa harrastanut. Mutta siis kulli perseessä - mitä aktuaalista vittua? Tosissaanko siitä joku pitää???
nauttiiko joku oikeasti muka peppuseksistä
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kokeile niin tiedät enemmän. Ei voi tuomita jos ei ole kokeillut.
oon vaa kuullu et sattuu vitusti, eikä se houkuttelevalta kuulosta joten en tiiä miks sitä nyt kokeilemaan lähtis. ei se poikaystäväkään ole ehdottanut joten päätelen ettei sitäkään tuo sinänsä kiinnosta? satuimpa vaan pohtimaan että onkohan täällä tosissaan ihmisiä jotka tuosta touhusta tykkäävät
Tottakai on. Naisena siitä voi saada paljonkin nautintoa.
Kokeilematta kukaan mitään tiedä mutta kun sen pyllyn nuolee ja reiäkin kielellä kuolaa ja pitää hyvänä niin ja sormettaa ja hieroo alkaa tuntuun että haluu sinne lisää liukastetta ja aikaa ja jotain lämmintä,,,,,
Aloittaja ei tunnu ymmärtävän toisenlaisia haluja. Jos joku ei esim. tykkää suklaasta, niin ei hän sitä syö. Aivan sama on seksissä. Siinä pitää aina olla ensimmäisenä kiinnostus ja halu tiettyyn seksiin, ja sitten vasta voi kokeilla ja joko pitää tai sitten ei.