Onko pakko näprätä aina sitä kännyä?
https://yle.fi/uutiset/3-11178957
Koiria kuolee hisseihin
1
146
Vastaukset 1
- Anonyymi
Kun ollaan "viisaita" ja ostaan käyttää ihmeelllistä kännykkää niin jotenkin se oikea elämä ei suju lainkaan.
Jos lapsi oppisi ennakoimaan tilanteita reaalielämässä niin hän osaisi myös ajatella jotain tuossa tilanteessa aikuisena. Mutta nyt tarvitaan uutistoimittaja opettamaan aikuisille oikean elämän saloja koska niitä ei sattunut kukaan opettamaan eikä oppimaan silloin kun känny oli tärkeämpi.
Tämä tulee kostautumaan kaikessa tulevaisuudessa vaikka nyt luulette elävänne turvallista nykyaikaa kaiken mukavuuden keskellä. Kun elämä ei valitettavasti mene niin.
Todellisuudessa nuo tilanteet vain kertoo ettei narsistille koira ole tärkeä muuta kuin omaksi huvikseen kuten ei kukaan muukaan ole hänelle tärkeä.
Itserakkaus ja lämpimät tunteet koiraa kohtaan ei ole koirasta välittämistä. se on itserakkautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4101791- 1471155
- 671093
- 881081
- 1011014
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku146874- 94741
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50679En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57654