se taas näytteli naismaista olemustaan! Voi helvetin helvetti mihin tämä yhteiskunta on vajoamassa !
Kukkakeppi Tuure
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuureahan pidetään hyvin esillä mediassa.
Onko hän laulaja, tanssija vai minkä alan osaaja?
En ole lukenut juttuja.
raha on tiukassa
eihä se tyhmä kuka pyytää vaa maksaja
mäkä en ikinä ees muistanu mikä tuo jare tihvosen taide nimi oli, piti katsoa, cheek,
hirvittävä tuulipuku roskaväki kansa semmoisenkin friikin miljonääriksi teki
markkinat on, menkää niille millä hyvänsä hulluudella, kohta olette rahoissa?? ei muuta ku alastomana heilumaan , homoilua, sukupulen vaidhosta.. räppiä ja viivaa nokkaan
Giikki ei edes ole räppäri vaan lähinnä iskelmä "laulaja" kuten kuminen elastinen. Hymypoikia joilla saa maikkarin ja muun feikin tuen. Petri nyqård on ehkä ainoa suomalainen kunnon räppäri? Sanoituksetkin on sellaisia että yhdestäkin biisistä vuosia sitten radio toimittaja sanoi tätä ei soiteta ikinä toista kertaa.
Hyvinä aikoina yksi bändi lauloi enkuksi kiltit pojat ei soita rokken rollia. Niinhän se on. Ne joilla on oikeasti särmää ja taitoa tekevät parhaat biisit ja se voi vähän järkyttää kukkahattuja. Oli ne hatut sitten setiä tai tätejä.
Sanotaan näin että lemmy rulettaa vaikka on jo siirtynyt ajasta ikuisuuteen. Siinä oli mies joka oli rock eikä mikään marjanpoimija cheekki, giiggi.
Sisko Saana Boelius ei taida silti olla lepakko.
Vaikuttaa siltä että Tuure on hyvinkin tyytyväinen ja onnellinen elämäänsä. Ei siis ilmeisesti koe olevansa esim väärässä kehossa.
Aika järkyttävä.
Keskoset on ihmisiä.
Homous on torjuttavissa kunnon kasvatuksella ! Pojille pitää jo hyvin nuorena tehdä
selväksi että hänestä kasvaa mies ja kunnon isien pitää antaa pojille miehen mallia!
Monen kukkakepin kasvatuksessa on selvästi laiminlyöty miehisyyteen liittyvien ominaisuuksien korostamista!
Mikä ihme teitä haittaa, jos muutama erilainen ihminen toteuttaa itseään? Antaa Tuurenkin vain olla oma itsensä, se ei luulisi haittaavan ketään. Ei se ainakaan ole tarttuvaa, vaikka jotkut näyttävät sitäkin pelkäävän.
Kyllä kukkakeppikin voi toteuttaa itseään. Ja toopet maksaa jokaisesta sen metkun näkemisestä ja kuulemisesta.
No eihän se jätkä mitään osaa, käsittämättömän paljon näitä someturhakkeita arvostetaan..