Rasmus Ry-vihasivuston

jäsen Minna Maria Eerolainen pilkkaa Ilja Janitskin omaisia ja haluaa kohdentaa heihin somehäirintää.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nämä ihmiset ovat täynnä pahuutta. Miten he voivat edes kuvitella edustavansa jotain hyvää? Puistattavaa.

Äänestä

Tuollainen vainajan omaisiin, sivullisiin kohdistuva viha ja vainoaminen ei ole tervettä.

Äänestä

Suv-akit, eli suv(aitsemattomat vaj)akit ovat kaikki pahoja ihmisiä. Ihanteensa on Stalin, joka "puhdisti" kaikki eri mieltä olevat Siperiaan.

Äänestä

Missä viipyy toiviallisen uhkailut rasistisen rasmus-liikkeen tuonkaltaisten jäsenien syytteeseen asettamisista ?

Jos olet heteroseksuaali valkoihoinen mies tässä maassa ja eri mieltä rasistisen rasmus liikkeen kommunistilesbo kolumnistien kanssa, päädyt näiden rasismisen ajojahdin kohteeksi.

Ai niin, toiviallinenhan profiloituu toimimaan ainoastaan heteroseksuaali valkoihoisia miehiä vastaan ja lisäksi niitä ihmisiä vastaan , jotka siteeraavat otteita raamatusta johonkin julkiseen foorumiin - vaikkapa jos olet kirjoittanut jonnekin nettisaitille 15 vuotta sitten että raamatun mukaan "homous on synti".

Äänestä

Kannattaako noiden kakaraksi jääneiden horinoista piitata

Äänestä

Sii sii silakat uuniin!? Se on sitä parempaa Liitä? En Iljaa tuntenut ennen, mutta hän teki hyvän työn! RIP...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

jäsen Minna Maria Eerolainen pilkkaa Ilja Janitskin omaisia ja haluaa kohdentaa heihin somehäirintää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu