Epäilys monilla lienee, että feikka kerää massit itselleen pelkillä ronottinikeillä ja roposet itae pelaajille. Polhal kun edessä muka valvojana ja jos valtio sanellut voiton maksimoimissäännöt, yhtälö täydellinen ihmisten huijaamiselle..
Absolut power...
Kuka tutkituttaisi ebingon ns voittajat?
9
190
Vastaukset
- Anonyymi
Bottinikeille siis.. aina samat nimet kärjessä ja muilla yhden takaa kiertää aina.
- Anonyymi
Joskus vuosia sitten tätä pelailin täysillä lapuilla päivittäin aina niin kauan kunnes tuli päivän saldo täyteen. Muutamia voittoja antoi aina välillä että pelissä pysyi mukana, mutta kertaakaan ei tullut isompaa (500e-->) vaikkakin monesti oli yhden päässä ja muka isot mahdollisuudet.
- Anonyymi
Kukaan ei uskalla tässä stasilandiassa nousta valtion huijausbisneksessä, johon sotkeutuneet tod näk gyvinkin korkeat tahot. Suomalainen maksaa vaan aina. Kiltisti.
- Anonyymi
Outo bingo. Timantissa 12 pelaajaa ja kirjauduin peliin mut en ostanut pasqakuponkia kun halusin nähdä mitä tapahtuu. Kun uusi peli alkoi niin siellä oli valmiina 17 pelaajaa ja sitten se yhtäkkiä tippu 14 pelaajaan.
- Anonyymi
Minulla oli kerran ulkomaalaisessa live automaatti ruletissa tilanne, panostukseni arvaus osuin suoraan numeroon mut ei tapahtunut mitään ja automaatti jatkoi seuraavalle kierrokselle. Katsoin myös tarkemmin etteivät koskaan julkaisseet chatissa voitto tulosta ja pelaajia oli chatista päätellen paljon pöydässä. Voi hitto, totesin ja poistuin. Veikkaus on alkanut ottamaan näistä extreme tilanteista nähtävästi mallia. Suunnilleen suunnilleen, rahapeliä se vain on.
- Anonyymi
Onko voitonjako tilastot tehty yhtä laadukkaasti.
- Anonyymi
"ebingon palautusprosentti on keskimäärin 55-80% pelin kokonaisvaihdosta."
- Anonyymi
Pelasin eilen tuota veikkauksen 10 sentin bingoa, jossa oli näköjään lukuisia kuponkeja ostettu kun oli isompi summa jaossa. Ihmettelin kun siinä eräässä vaiheessa, jossa monella oli kupongissa yksi numero vajaa bingoa nämä nimimerkit jotka lävähti siinä näytössä loppuivat kaikki numeroon 3. Eli esim nimimerkki vesa233, hjshdjshd3333 jne.
- Anonyymi
Täyttä paskaa koko veikkauksen bingot, ei saa muuta kuin rupia perseeseensä! Viikon yrittänyt kupongin pari iltaa kohden euron panoksella. Ei alkua pitemmälle niin jää kun eno veneestä, numerot hajoo sopivasti eri kohtiin kuin hujasen paska krapula aamuna. Ja aina on yksi tai kaksikin jotka vieläpä hyvin nopsaan kerää hillot itselleen. Nämä bonuspotitkin on varmaan jo etukäteen jyvitetty tietyille nimimerkeille....ihan turhaan tuolta helpotusta hakee rahapulaansa, kerätkää ennen vaikka pulloja kuin että tuonne vähiä rahojaan syytää....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt485087Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.642870Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma
Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?2701318Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh721113Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan1391104Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin1611075- 1281048
Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok721014- 142954
- 49904