Muslimi puree aina auttavaa kättä

Siksi on turha muslimeja auttaa.

https://yle.fi/uutiset/3-11202299
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Koska ne haluaa vain ruutia ja paukkuja, niin niitähän niille täytyy viedä. Siksi ne purevat ruokaa vievää kättä.

Äänestä

Tuon verran ne piittaavat omistakaan siviileistä.

Arvatkaa paljonko niitä kiinnostaa meidän naistemme oikeudet tai suomalaisen lapsen hyvinvointi ja oikeus omaan kehoonsa.

Porttikielto Suomeen.

Äänestä

Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?

Äänestä

Vituako valittaavat? Pyytäkööt siltä allahilta apua. Eikös se varjele omiaan?

Äänestä

Epäilen että persut ovat eduskunnan loman aikana käyneet riehumassa jemenissä lavastaakseen tämmöistä uutisointia. Niin persujen tapaista. Nehän just vihaa yykoota koska se auttaa hädänalaisia.

Äänestä
  • Yk:n maiden enemmistö on muslimimaita.

    Äänestä

Saatta+olla+niinkin,+mutta:+kalikalikalikalikalikalikali....+Hampaat+kalisevat,+..ai+miksi?Tuli+WHO:n+arvio,+että+jopa+60+%+maailman+väestöstä+voi+saada+tuon+pahamaineisen+koronaviruksen+tartunnan.Kun+maailmassa+on+7+500+000+000+ihmistä,+niin+sen+laskennan+mukaan+noin+45000+000+000+saa+tartunnan+ja+jos+niistä+noin+keskimäärin+kuolee+2%+potilaista,+se+tarkoittaa+noin+90+000+000+ihmistä.Eikä+tämä+ole+huumoria.

Äänestä

Eivät siis eroa kommunisteista millään tavalla. NL:kin autettiin aikoinaan varsinkin sodan aikaan lännen taholta, vaikka kuinka paljon ja kiitokseksi tuli vaan paskaa niskaan. Ja sama menohan jatkuu nykyäänkin, vaikka maan nimi on toinen.

Äänestä
  • Riippuu tietty mistä sodasta kysymys.
    Ve sai aseapua sotimaan, muttei muita mukaan sotimaan yhteistä vihollista vadtaan. Monesti jotkut maat diplomaattisesti odottavat ns oikeata hetkeä toimia. Ja antavat toisten tehdä vars työn.

    Äänestä

korjaus 7.5 milardista ihmisestä noin 4,5 miljardia saa tartunnan ja noin 90 miljoonaa kuolee.

Äänestä

Hymyä huuleen? Päästövähennykset ovat huomattavat!

Äänestä

Muslimiryhmät pitäisi lietsoa maksimaaliseen raivoon toisiaan kohtaan amerikkalaistyylisillä false flageilla -joita he tekevät ympäri maailmaa venäjävihan lietsomiseksi-, minkä jälkeen antaa aseita ja ammuksia ilman rajaa kaikille ryhmille. Näin muslimipopulaatioista helposti lähtisi puolet pois muutamassa vuodessa ja maailma pelastuisi.

Äänestä
  • Milloin totuuden kertominen Venäjästä on vihaksi muuttunut?

    Äänestä

  • Maailman tappiin on lietsottu vihaa ja sotaa eri etnisiä ryhmiä vastaan. Sitten sama jengi on auttajanatullutpeladtamaanjakorjaamaantilannetta.

    Äänestä

Hutisalo ottaisi mne tänne.

Äänestä

Moni avustusjärjestö kerää rahaa vain itselleen,niin kävi haitissa T:hiihtäjä 47 härmästä

Äänestä

Musut eivät suvaitse vääräuskoisia.

Äänestä

Hyväuskoiset, hölmöt eurooppalaiset ovat ainoastaan allahin välikappaleita eivätkä siten ansaitse vähäisintäkään kiitollisuutta. Aivan oikeasti!
Eurooppalaisten hyväntahtoisuus on ositus heikkoudesta ja muslimien ylivertaisista oikeuksista muihin nähden.

Äänestä

Zero Dark Thirty saattaa panna ajattelemaan. Agendoilla ei kuitenkaan hävityksen suhteen ole juurikaan eroja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siksi on turha muslimeja auttaa.

https://yle.fi/uutiset/3-11202299

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu