Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ilomatsi joensuu

Moikka haluja kellä ottaa suihin ilomatsi joensuu välillä vaikka jollakin p paikalla
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos saan vetää myös peräaukkoon voisin olla kiinnostunut

Äänestä
  • Pano jutuille pitäs olla paikka

    Äänestä

Minkä ikänen oot

Äänestä
  • Oon 46 .......v

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oon 46 .......v

    Meisselin koko?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Meisselin koko?

    15 siistityillä karvoilla pyöteet karvattomat pallit

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Moikka haluja kellä ottaa suihin ilomatsi joensuu välillä vaikka jollakin p paikalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu