Taas kiitos Perus-suomalaisten mustaajille.

Ja Jussi Halla-ahon halveksimiselle. https://yle.fi/uutiset/3-11060544
Nöyrä kiitos ja kumarus. Jatkakaa. Lepo.
160
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hienoa Jussi . Olen demari mutta en millään tavalla sekaisin päästäni enkä myöskään kade joten kyllä minulla kantti kestään kiitos ja kehu antaa silloin kun se on paikaallaan .Halla-aho on omaa luokkaansa. Paras mitä Suomella on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja Jussi Halla-ahon halveksimiselle. https://yle.fi/uutiset/3-11060544
Nöyrä kiitos ja kumarus. Jatkakaa. Lepo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu