Moi oon 15v poika, menin vuotta vanhemmalle kaverille odottamaan että hän pääsee koulusta. Kaverini äiti tuli kaverini huoneeseen kävi päälleni ja sitoi kädet taakse ja otti housut pois minulta ja alkoi imeä vehjettäni. Sitten hän otti housut pois ja tuli päälleni ja sitten se tapahtui. Harrastimme seksiä haluamattani, AUTTAKAA sanoin jo Poliiseille mutta ei tuntunut kiinnostavan
Kaverin äiti pakotti seksiin
8
1756
Vastaukset
- Anonyymi
Ja höpöt. Jos tekisit oikeasti rikosilmoituksen poliisille niin tutkisivat tuota raiskauksena.
- Anonyymi
Kyllä poliisia pitää tuollainen kiinnostaa. Ihan sama onko tyttö tai poika kohteena. Jos totta, ota yhteys poliisihallitukseen.
- Anonyymi
Tai presidentin kansliaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai presidentin kansliaan.
Peräkamari nysvän epätoivonen vollotus
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Peräkamari nysvän epätoivonen vollotus
Älä nyt itke rauhoitus nyt.Kyllä äitisi susta huolen pitää.Äiti tulee peräkammariin ja peiton alle. Sinähän parhaiten tiedät kun äitis kaa touhuilet.
- Anonyymi
Minut kaapaatiin jolupukki keikalta yksinhuoltajan asuntoon pariksi päiväksi.SEKSIorjaksi. En valita enkä rupea tekemään mitään ilmotuksia.Turhaan kaveri valitaa ..
- Anonyymi
Pitkä matka tasa-arvoon, kun pojan kohdalla tuo on turhaa valittamista. Entä jos kohteena olisi ollut tyttö?
- Anonyymi
Itse kirjoittaisin tapauksen tarkkaan ylös johonkin paperille,voi sitä sitten vanhenpana lukea ja muistella että joskus on pimppaaki saatu helpolla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061