Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pallit veks miehiltää

Usein olen pitänyt aktin aikana (nykyisin aina) kiveksiä kädessäni ajatellen tunteita jos leikkaisin ne pois. Mitä mieltä täällä ollaan, olenko ihan hakoteillä??
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen 27v. tyttö. Enpä tiedä, olen myös ajatellut mutten uskaltanut kertoa kenellekään aiemmin. Kivaa jos tästä voitas puhua enemmän!!

Äänestä
  • Minusta olisi mahtavaa kun olen kahden tai useamman naisen kanssa aktissa ja lopuksi he poistavat kivekset. T. M. 50.
    Voi laittaa asiasta sp. [email protected]

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Usein olen pitänyt aktin aikana (nykyisin aina) kiveksiä kädessäni ajatellen tunteita jos leikkaisin ne pois. Mitä mieltä täällä ollaan, olenko ihan hakoteillä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu