Trump on uskomaton roisto
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vihapuhetta
Joo ja kaikki muutkin ovat Eussa ja Suomessakin on jo ylimääräisiä avustajia hallituksella. Poliitikoilla on Suomessakin veroparasiittitilit ja nyt niitä aletaan tutkia tosissaan. Poliisit Suomessa tekevät huumekauppaa jne.
Ei USAssakaan Hillarinkaan joukot ole mitään puhtaita...
USKOMATONTA? Kun Trumpia ei saatu ilmeisesti virkarikos-syytteeseen aletaan katsomaan muita asioita? Kyllä täytyy nostaa lippistä demokraattien ja liberaalien sinnikkyydestä.
Tosi+hirveä+juttu.+Meille+Suomeenkin+tulee+veronkorotuksia,+kun+Trumpin+takia+nostettiin+eläkkeitä+0,4+%.+Olen+aivan+hermona,+kuinka+meille+käy.
Olen+tietämättäni+korruptoitunut,+sillä+serkkupoika+asui+kämpässäni+2+päivää+ja+hän+maksoi+minulle+siitä+kolme+tuoppia+kaljaa+lähipubissa!
USassa+on+asiat+tosi+huonosti.+Toivottavasti+vanha+Hillary+pääsee+valtaan+pian.
terv.+Hesarin+talonmies
Ennen Trumpin valintaa veljeni niin viisaasti, muka kuten muutkin luulivat olevansa viisaita että ei Trump tule valituksi, minä silloin sanoin että: ei ole mikään ihme vaikka tulisikin valituksi, otetaan esimerkiksi Ronald Reagan hänkin pääsi näyttelijäntaidoillaan presidentiksi.