Klubin järkkärit

Aika ammattitaidottomia järkkäreitä ainakin jotkut täällä päin. Tuttukin oli heitetty hakattuna pihalle...
957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Yhy yhy yyyy, ei ole minun syy. Maalikylän pojat pysykööt kotonaan

Äänestä

Sais laittaa ovet kiini koko puljusta..rypätköön kotonaa ja tapelkoot siellä eikä tulla tänne rauhallisia ihmisiä häiriköimään

Äänestä
  • Syylliset sinne aina saa jäädä kun ovat järkkäreiden tuttuja

    Äänestä

Hormonit hyrrää ja pää vähä hukas

Äänestä

Siellä muutenki sellasia partapellejä ovella jotka luulee voivansa tehä mitä vaa "järjestyksenvalvoja pinssi"paidassa,onha se kova juttu😂😂 muutenki epäammattimaisia...ja länkytetään asiakkaille jos vaa ei naama miellytä,en kyllä kävis tollasessa paikassa.

Äänestä
  • Että jäisitte kaikesta kirjoittamastanne kiinni poliisille. Saisitteko minkäänlaista tuomiota mistään vai ette? Olisitteko syyllistyneet rikokseen millään kirjoittamallanne asialla? Tällainen tilanne ei edes ole niin absurdi, koska kaikesta nettiin laittamastanne asiasta jää jälki jolla asia voidaan yhdistää sinuun

    Äänestä

Nii tai vuokra poket, ei välttämättä tiiä kaikista, eikä muut muista kertoa

Äänestä

Ihme sakkia

Äänestä

Vievät joskus vain vähän iloisesti tanssiviakin ihmisiä ilman kunnon syytä pihalle sit tappelijat saa jäädä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aika ammattitaidottomia järkkäreitä ainakin jotkut täällä päin. Tuttukin oli heitetty hakattuna pihalle...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu